МНПТ "Обереги"
Вт, 11.08.2020, 21.20
Меню сайту

Категорії каталогу
Різне [9]
Наші праці [26]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

null

null

Статистика

Наше опитуання
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 241

Головна » Статті » Наші праці

Подвиг
Подвиг
В світлі таких визначних дат які стались в січні зокрема дня соборності україни та річниці бою під Крутами хотілось б все таки згадати про героїв на шої славної держави, про тих людей котрі справді боролись за волю і свободу українського народу себто фактично нас з вами. І саме завдяки вкладу героїв такої міцної і потужної організації як УПА, німецькі загарбники не змогли створити з нашої держави пустелі, яку потім вони планували заселити своїми колоністами. Натомість нас захопили інші, червоні агресори. Але нам вдалось зберегти мову традиції звичаї обряди і це дуже добре і я за це дякую своїм дідам і прадідам, бабусям і прабабусям. Адже я дуже гордий тим, що я живу в такій державі як Україна і буду намагатись зробити все можливе в своєму житті щоб мою країну знали в світі і щоб в ній жили і творили справжні українці.
Письменники Радянського союзу дуже часто писали про подвиги радянських солдат під час другої світової війни. Дуже чітко подавалась детальна біографія цієї людини яка робила подвиг, і тоді писалась навіть ціла книжка про цю подію. Звичайно час в другої світової подвигів і справді було багато, головне що люди були і справді віданні вірі в щасливе майбутнє і вони вмирали з думкою про те, що їхня червона країна і їхні діти в цій країні будуть жити безтурботно і щасливо. Але як ж вони помилялись. А радянська влада успішно використовусала книжки про подвиги в своїх корисних цілях, адже начитавшись книг про героїзм воїнів червоної армії, молоді хлопці заряджались адреаліном і успішно прагнули захищати честь нещадної червоної машини яка постійно десь вела загарбницькі війни. Я ж хочу розповісти про рядового бійця Української Повстанчої Армії який здійснив подвиг і тим самим ще раз показав наскільки сміливими і відчайдушними були борці за незалежну соборну Україну.
Про цю людину відомо дуже мало. Лиш те що довгий час він жив у Краснодарському краї а коли було створено УПА то переїхав на Україну і вступив у лави армії. Також відомо прізвище – Вишневецький. І от одного разу під час бою повстанців з більшовиками під с. Пашки він зумів своєю холоднокровністю і відвагою помститись більшовикам за зневагу до рідного народу. Через прикру випадковість Вишневецький потрапив у полон до червоних. Їх було восьмеро, пятьох з фінками і троє з автоматами. Вони завели його до хати і почали допитувати. Один з них ударив його в лице. Вишневецький не розгубився і вихопив тесака з рукава де завжди його носив, і розрубав голову червоному катові. На мить він втратив пильність і цього вистачило щоб інший червоний прострелив йому нижню щелепу. Вишневецький переполовинив йому череп і сам почав втікати. Червоні відкрили по ньому вогонь із автоматів, йому ж чудом вдалось вирватись з хати. Правда більшовикам вдалось поранити мужнього повстанця в праву руку і праву ногу. Тим не менше йому вдалось відбігти від червоних більш чим на кілометр. Біля одної хати він зомлів але його забрали рідні люди. Після восьми тижнів інтенсивного лікування Вишневецький уже воював у рядах УПА. Слухаючи цю історію з вуст бувалого повтанця я просто був вражений героїзмом цих людей. За цей подвиг його не нагородили жодною медаллю і не присвоїли звання героя. І скільки ще є героїв України які справді заслуговують цього звання своєю боротьбою за волю і честь нашої України. Дуже прикро, що найвищі органи влади нашої держави нездатні присвоїти цим героям хоча б статус учасників бойових дій. Справжні герої України у нашій державі ігноруються.


Категорія: Наші праці | Добавив: DFN (10.02.2008) | Автор: Шустак Іван
Переглядів: 641 | Рейтинг: 5.0/1 |

Всього коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2020
Хостинг від uCoz