МНПТ "Обереги"
Вт, 11.08.2020, 19.51
Меню сайту

Категорії каталогу
Різне [9]
Наші праці [26]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

null

null

Статистика

Наше опитуання
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 241

Головна » Статті » Наші праці

Справжній Миколай

Справжній Миколай

Доказів про життя Святого Миколая збереглося мало. Одними з джерел є перекази Святого Андрія Критійського (VIIст.) та монаха-студита Івана з Константинополя (Vст.). Згідно різних переказів Миколай народився 270286рр. у грецькому місті-колонії Патара у провінції Лікія (Мала Азія), на той час це був еллінистичний регіон.

За переказами його батьки були багатими та глибоковіруючими християнами, котрі охрестили сина відразу після його народження, що було рідкістю на той час. Змалку Миколай був дуже релігійним та вирішив присвятити своє життя Богові та людям. Одностайно відомо, що, будучи вченим юнаком, Миколай переселяється до Мири, де продовжує навчання.

Оскільки Святий Миколай вважається покровителем моряків, існує версія, що він також був мореплавцем або рибалкою, але ймовірніше, що його родина мала певне відношення до рибальства. По смерті батьків сину залишається великий спадок, він вирішує роздарувати майно потребуючим і здійснював цей задум протягом довгого часу. Подібні випадки доброчинності достеменно відомі та підтверджені історичними фактами, що стосуються інших єпископів IV ст., Святий Амброзія та Василь Великого.

Багато років св. Миколай був єпископом у Мирі. Згадані вище Св. Андрій Критійський та монах Іван зі студитського монастиря (Константинополь) стверджують, що він брав участь у Першому Вселенському Соборі 325 р. у Нікеї. Серед підписів «Символу віри» його ім'я не значиться, проте список збережено не повністю.

Помер Святий приблизно у 345 році. День смерті Святого Миколая відзначають як день Святого Миколая, або просто Миколая щороку 6 грудня (за старим стилем) та 19 грудня (за новим стилем) .

Категорія: Наші праці | Добавив: Klapal (26.12.2007) | Автор: Володимир
Переглядів: 761 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2020
Хостинг від uCoz