МНПТ "Обереги"
Вт, 11.08.2020, 21.34
Меню сайту

Категорії каталогу
Різне [9]
Наші праці [26]

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

null

null

Статистика

Наше опитуання
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 241

Головна » Статті » Різне

Українське збройне мистецтво за незалежної України

Доля Української державності завжди чомусь повязана із зброєю та кровю, що проливають за неї вірні сини України. Чомусь здобуття незалежності на початку девяностих здобулась завдяки політ.угодам. Тому на мою думку слід розглянути Українські військові формації, що були біля витоків воєнного життя у молодій країні, українські воєнні розробки, які відносяться не до славної епохи комунізму а на сучасному суто національному етапі та різного роду конфлікти Української Держави із іншими країнами (Вояки у Косово, о.Зміїний,...).

Для початку давайте обговоримо най відомішу українську розробку Автомат "Вепр"

Автомат Вепр (Вепр) був уперше представлений у 2003 році як новітня розробка Українського Науково-технічного центра точного машинобудування. Вепр є заміною стоячому на озброєнні ВР України автоматам Калашникова АКМ і АК-74, що остались ще з часів СРСР. Крім того, творцями автомат Вепр є "значно переважаючий АК-74 по всіх параметрах", у що важкоповірити. Автомат Вепр цілком успадкував стовбурну коробку і стовбур автомата АК-74 із усіма механізмами. Затильник приклада кріпитися безпосередньо до стовбурної коробки, до кришки стовбурної коробки кріпиться пластиковий упор для щоки. Рукоятка заряджання перенесена вперед, на ліву сторону цівки. Запобіжник - перекладач режимів вогню залишився на колишнім місці, і в результаті виявився далеко за щодо пістолетної рукоятки керування вогнем. Автомат оснащений відкритими регульованими прицільними пристосуваннями, а також стандартною бічною планкою для кріплення денних і нічних прицілів.
Останній варіант автомата Вепр, показаний у середині 2004 року, оснащений під ствольним гранатометом калібру 40мм
Ось вам технічні характеристики
Калібр: 5.45x39 мм
Тип автоматики: газовідвідний, запирання поворотом затвора
Довжина: 702 мм
Довжина стовбура: 415 мм
Вага: 3.45 кг
Темп стрілянини: 600-650 пострілів у хвилину
Магазин: 30 патронів

«Вепр» - українська зброя

Декілька десятків тисяч нових українських автоматів «Вепр» має намір закупити до 2010 року Міністерство оборони України.

Про це повідомив директор Наукового центру точного машинобудування Національного космічного агентства України (Київ) - розробника "Вепра" Олександр СЕЛЮКОВ у ході прес-конференції, присвяченій презентації нової стрілецької зброї.

О.СЕЛЮКОВ зазначив, що автомат має бути поставлений на озброєння, перш за все, українським прикордонникам та миротворцям.

У свою чергу, експерт-випробувальник зброї Сергій ГАЛУШКО заявив, що силові відомства приймуть рішення щодо взяття автомата на озброєння лише після завершення всіх типів випробувань. За його словами, щоб зброя була більш конкурентоспроможною, силові відомства радять розробникам приєднати до "Вепра" лазерні цілевказники, оптичні приціли і т.п. Водночас, С.ГАЛУШКО сказав, що “ми не можемо не відзначити наявності таких позитивних показників у автомата, як зменшення віддачі під час стрільби, і у зв'язку з цим підвищення точності попадання у ціль”.

Від імені силових відомств С.ГАЛУШКО загалом позитивно оцінив новий автомат і висловив сподівання, що державні випробування "Вепра" пройдуть без суттєвих зауважень.

На прес-конференції повідомлялося, що розробка автомата тривала два роки. Державні випробування, за оцінками розробників, мають завершитися за 9 місяців. О.СЕЛЮКОВ висловив сподівання, що у 2004 році в Україні буде налагоджено серійне виробництво власного автомата. Підприємство, яке займатиметься серійним виробництвом "Вепра", поки що не визначено. (УНІАН: В Україні існує єдине підприємство, яке займається серійним виготовленням стрілецької зброї, - Науково-виробниче підприємство МВСУ "Форд" (м. Вінниця). Воно виготовляє пістолети "Форд".)

Сьогодні було презентовано перший український автомат “Вепр”, розроблений Науковим центром точного машинобудування Національного космічного агентства України (Київ). Директор підприємства-розробника "Вепра" заявив, що автомат створено на замовлення силових структур України. Автомат створений за зразком всесвітньо відомого російського автомата Калашникова (АК), однак, за словами розробників, український аналог "на 200 грам легший, на чверть коротший, а точність стрільби вдвічі перевищує АК". Патрони до "Вепра" аналогічні патронам АК-74 - 5,45 на 39 мм. Загальна довжина зброї сягає 702 мм, а довжина ствола - 415 мм. Вага "Вепра" з порожнім магазином - 3,45 кг, ємність магазину - 30 патронів. Приціл, на відміну від АК, діоптричного типу (Автомат Калашникова має щілинний приціл). В автоматі передбачена можливість приєднання оптичних прицілів на бокову планку та під'єднання підствольного гранатомету.

Після розпаду СССР Українина у вспадок получила велику кількість зброї. проте хотілося мати щось своє пістолет МАКАРОВА не задовільнявсуч. потреби Збройних Сил. тому у 2 половині 90-х р. у м. Вінниці на підприємстві "ФОРТ" (Наукового виробництва - держ структура) почалась розробка нового пістолета. Базовий патрон 9х18ПМ. ВІн повинен забезпечити точність стрільби, і вогневу міць (за рахунок збільшення магазинну). за основу створення українці взяли пістолет CZ-83 Із ЧЕхії, там же закуплено обладнання для виготовлення. з2002 року Україна налагоджує самостійне виготовлення(без чиїсь допомоги, бо серійне виробництво поч. з 1998 р.)Так виник ФОРТ-12. ФОРТ-12р - "Це несмертельний пістолет" з гумовимикулями.

Форт-14 Альтернатива для ФОРТ-12
Характеристика (вибачте, що на рос. мові)
УСМ двойного действия
Калибр 9х18 мм ПМ
Вес без патронов 920 г
Длина 222 мм
Длина ствола 135 мм
Емкость магазина 14 патронов
Основною відмінність від попередника є те, що появився запобіжник для ударного і спускового механізмів, довший ствол, та більший магазин

щож до ФОРТ-17, то він має місце для лазерного прицілу, і він став лекший
Характеристика:
УСМ двойного действия
Калибр 9х18 мм ПМ
Вес без патронов 700 г
Длина 180 мм
Длина ствола 95 мм
Емкость магазина 12 патронов

ПІстолет Форт-14

 

А на сьогодні поговоримо про нашого "ГОБЛІНА" найбiш таємничий пicтолет кулемет, тому що не має iст створення (засекречено)

маса-1,9 кг
магазин на- 25,32 патронiв
дальнiсть-100
калiбер 9мм
з цього можна зробити висновок - це для розгонiв демонстрацій, для спец військ, для вик у вуличних боях!!!!

п-к фірми кб-спец. техн. таско7ет10. На мою думку самий невдалий варіант пістолета, (бо скопійований із ельфа та УЗИ). во вам хар.
Калібр: 9x19mm Luger/Para (7ЕТ10)
маса: 2,5 кг без магазина
Догвжина (приклад скл/розк): 360 / 550 мм
Довжина ствола: 200 мм
Темп стрільби: 900 (7ET10) за хв
ємкість магазина: 30 патронів
дальність: 100-150 м

 

Ельф2

Калібр: 9х18 ПМ
Маса: 2,5 кг без магазина
Довжина : 416 / 580 мм
Довжина ствола: 240 мм
Темп стрільби: 450 за/хв
Ємкість магазина: 25 або 32 патрона
Ефективна дальність: 100-150 м.
Пістолет-кулемет Ельф-2 Розроблявся в Київскім КБ Спец. Техніки (КБ-СТ) з середини 1990-х років. При розробці цього пістолета-кулемета ставилось завдання досягнення високих бойових характеристик. Недивлячись на великі заяви в Українскій прессі, КБ-СТ так і не вдалося довести Ельф-2 до серійного виробництва, а саме КБ було закрито. Пістолет-кулемет Ельф-2 використовував автоматику з напіввільним затвором, стрільба велась із заднього шептала (Відкритого затвора). Ельф-2 має систему примусового повітряного охолодження ствола, де затвор додатково виконував функцію повітряної помпи, проганяючи повітря через кожух довкола ствола. В передній частині ствольної коробки знаходилась додаткова передня рукоятка, де зберігався додатковий магазин.

Категорія: Різне | Добавив: Klapal (24.11.2007)
Переглядів: 2726 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2 |

Всього коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2020
Хостинг від uCoz