МНТП "Обереги"
Вт, 11.08.2020, 19.20
Меню сайта

Форма входу

Календар новин
«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Пошук

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 241

Головна » 2009 » Вересень » 18 » Оберегівці на Лекції В. Кириленка
Оберегівці на Лекції В. Кириленка
09.46

17 вересня члени Молодіжно науково - пошукового товариства "Обереги" відвідали відкриту лекцію народного депатутата України, голови рухую "За Україну!" В'ячеслава Кириленка. Захід відбувався у актовому залі ТНПУ імені В. Гнатюка. Тема виступу була "Україна на роздоріжжі", лектор намагався донести слухачам свою позицію і свій погляд на події, що зараз відбуваются у нашій державі, а також намагався спрогнозувати можливі варінати розвитку подій у недалекому майбутньому.

Головною метою виступу В'ячислава Кириленка , за його словами було закликати молодь до більш активної позиції у сучасному громадському та політичному житті держави. Завершилася зустріч спілкування депутата з студентами та викладачами у режимі "Запитання - Відповідь". 

На нашу думку такі зустрічі є дуже корисні, адже саме на них ми можемо безпосередньо дізнатися позиції політиків з того  чи іншого питання, і висловити власну думку їм про це, але нажаль ці зустрічі переважно провдятся тільки у передвиборчий період, а в "мирний" час для наших можновладців нас просто не існує!


Дмитро Батожний

Просмотров: 584 | Добавил: DFN | Рейтинг: 4.0/1 |
Всего комментариев: 4
0
4 Merryland   [Матеріал]
«УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ – НАЙКРАЩЕ, ЩО Є В УКРАЇНИ»
В.Кириленко
ДОРОГУ МОЛОДИМ!

«Україна зараз стоїть на політичному і світоглядному роздоріжжі. І я закликаю вас не до політичного вибору, а до свідомого вибору», – так охарактеризував мету своєї відкритої лекції в ТНПУ імені Володимира Гнатюка В’ячеслав Кириленко – керівник фракції «Наша Україна», голова громадсько-політичної організації «За Україну». Офіційна (в контексті навчального процесу) зустріч з В’ячеславом Анатолійовичем відбулася 17 вересня. Послухати лекцію історико-філософського характеру «Україна на роздоріжжі» в актову залу зібралися студенти та викладачі й інших навчальних закладів міста. В нашому університеті відомий політик вдруге, хоча в Тернополі буває щонайменше раз на місяць, адже в тут працює його громадська приймальня.
В’ячеслав Кириленко заявив перед аудиторією, що виступає не як політик, а як представник громади, і переконував у необхідності створення активної громадської дії, утвердження в кожного стійких громадянських переконань. «Адже в нашій країні чимало людей з «подвійною свідомістю», - з сумом зауважує В’ячеслав Анатолійович, - і їх політичні та державницькі погляди залежать від успішності тієї чи іншої сили».
Неодноразово в ході доповіді народний депутат наголошував, що країні потрібна «свіжа кров», а «вся стара політична еліта мусить піти за неспроможністю управляти державою, дорогу потрібно торувати молодим, незаангажованим».
Також В’ячеслав Кириленко виразив невдоволення з приводу чвар у вищих ешелонах влади: «Справа в тому, що українська політична еліта займається самознищенням. Зараз трісканина в політиці крутиться навколо того «в кого краща вишиванка». Я мрію про те, щоб патріотичні сили перестали цькувати одне одного, інакше через рік-два нам буде боляче говорити про Україну, їй загрожуватиме втрата незалежності… Така беззахисність країни може призвести до повторення ситуації з «трьомастами студентів під Крутами».
Після доповіді В’ячеслава Анатолійовича слухачі мали змогу поставити власні запитання. Зокрема, студентів турбувала проблема національної безпеки держави, загрози зовнішньої інтервенції: як потрібно діяти, щоб не повторилася минулорічна «грузинська ситуація»? Політик запевнив, що він стоїть на незламній позиції вирішення спірних питань мирними шляхами, але й готовності до оборони. Також студентів цікавили перспективи розвитку студентського самоврядування, працевлаштування молодих спеціалістів, проблема заробітчанства. Наразі багато кваліфікованих кадрів змушені шукати роботу за кордоном - в основі цієї ситуації, на думку В’ячеслава Кириленка, є те, що велика кількість вищих навчальних закладів «безвідповідально плодять випускників». Але представник однієї з провідних політичних партій переконує у позитивності реформ вищої освіти, у тому числі введення зовнішнього незалежного тестування. Він констатує: «Реформи у вищій освіті викликають негативну, навіть нервову реакцію у середовищі антиукраїнських сил».
Загалом лекція В’ячеслава Кириленка торкалася пекучих для нашої держави питань засилля чиновників, корупції, «зашкарублої» податкової системи, дефіциту бюджету, відсутності фінансування галузей культури та освіти, незахищеності малого і середнього підприємництва, незначних інвестицій. В’ячеслав Анатолійович наголошував на необхідності зміни політичної системи, «відкриття шлюзів» і повного оновлення влади. Значною перепоною є закриті партійні виборчі списки, переконує він.
На справедливий докір, чому така лекція проводиться саме зараз, напередодні президентських виборів, а не раніше, В’ячеслав Кириленко запевняє, що агітує винятково за Україну, за національну справу.
Зустріччю В’ячеслав Анатолійович був дуже задоволений, висловив щиру подяку слухачам за активну співпрацю. Народний депутат завершив свій виступ словами: «Оце все, що ви робите, робіть і надалі. Українська молодь – найкраще, що є в України», поєднавши, таким чином, надії на краще з теперішнім поколінням, з вірою у наші сили та зі змогою обрати правильну дорогу для України на її непростому шляху до процвітання і світового визнання.

(без цензури для "Студентського вісника"


0
2 Tsal   [Матеріал]
Побільше б таких зустрічей і не лише перед виборами)! Merryland гарні вислови ти підібрала;) Молодець!

0
3 Merryland   [Матеріал]
я б висловилася "За" зустрічі інакшого характеру, але..вже нехай...
В'ячеслав Анатолійович нам багато чого по-секрету розповів, ну, не по-секрету, він так всім говорить...))))))

Мені сподобалися його слова "Я вас закликаю не до політичного вибору, а до свідомого вибору, і агутую не за політику, а за Україну"
[b]


1
1 Merryland   [Матеріал]
Пропоную Вашій увазі декілька особливо "пікантних" висловій все-таки В'ячЕслава Кириленка (до уваги автора):

- я попрошу не давати від'ємних відповідей на питання: чи потрібна свобода слова, думки?
- (одна з проблем) - чиновник, якому треба дать скрізь і всюди і за все
- велика кількість ВУЗів безвідповідально плодять випускників (чи варто запровадити державне регулювання "плодючості"?)))
- політиканство треба вигнати брудною, а краще чистою мітлою
...
Також політик висловився стосоно того, аби узаконити студентське самоврядування)
Зізнався В'ячеслав Анатолійович у тому, що віддає роботі енергію свого серця, а під кінець зустрічі висловив глибоке задоволення від лекції, подякував студентам за увагу і завершив свій виступ словами :

"Оце все, що ви робите, отак і робіть надалі. Українська молодь - найкраще, що є в України."


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2020
Хостинг від uCoz