МНПТ "Обереги"
Пт, 24.11.2017, 11.36
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Tsal, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Один в полі не воїн! » Ігроманія (Тут льбителі погратися в PC games обговорюють іграшки.)
Ігроманія
PosseydonДата: Пн, 25.02.2008, 00.02 | Повідомлення # 46
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Репутація: 4
Статус: Offline
gL@ve, ок clap

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

TsalДата: Ср, 05.03.2008, 20.02 | Повідомлення # 47
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 217
Репутація: 8
Ось хочу всім повідомити про одну іграшку!!!
Age of Conan: Hyborian Adventures - брутальна комп'ютерна онлайн РПГ, з обмеженням по віку - після 17 років (!)
Дата виходу - кінець 2006 року
Жанр - MMORPG
Розробник - Funcom
Тема гри і сюжет: Це гра за мотивами відомого письменника Роберта Ервіна Говарда(1906 - 1936), події гри відбуваються в час, описаний в повісті "Час Дракона", коли Конан варвар сів на трон Кіммерії, на радість сосідніх королівств Аквілонії і Стігії
Особливості гри:
- Одразу попасти у світ Хіборії не вдастся, перші 20 рівнів ми проведемо в single режимі, тобто одні, доступ до інтернету всеодно треба, для перевірки чесності гри, і т.д.. Думаю, кожен, хто зіштовхувався з лавиною питань від новоприбувших в початковій зоні добре заселенної MMORPG, мене пойме. Тому що чути від мага 10 рівня здивоване: "А я ще і кастувати можу?" смішно лиш перші 3 рази. І тільки після single режиму можна буде з головою проникнути у світ Hyboria, з обмеженням в 80 рівнів. Single режим проходиться за 15-16 годин. Чим краще ви завершите single режим, тим більші будуть ваші бонуси у подальшій грі.
- Одна із позитивних рис проекту те, що він буде орієнтований на дорослу аудиторію, але через вплив законодавства деяких країн не всі фішки з книги будуть реалізовані (не буде зваблюючих танцівниць і голих рабинь:(). Але те що вже є виглядить досить еффектно. Можна буде підчас PvP, або PvE комусь відрубати голову, руки, чи ноги, а фонтани крові із ран будуть виглядіти більш ніж еффектно. Коротше іграки з багатою фантазією найдуть що з цим зробити.
- Буде 3 раси - жителі Кіммерії, Аквілонії і Стігії.
- Розробники запевняють що такого редактора персонажів як в Age of Conan немає в жодної MMORPG на цей час, нам будуть представлені понад 40 параметрів для настройки виду персонажа, можна настроїти майже всі нюанси зовнішності, від розміру біцепсів до переломаного носа.
- Звичайно ніхто не відміняв соціальних факторів, цікавої сюжетної лінії в навіть змоги побудувати своє селище, місто і навіть замок(!). Але основна частина гри буде направлена на бої. Розробники обіцяють багато інновацій, одна із яких - система реального бою (real combat). Доступні 6 основних направлень удару, при цьому ми справді управляємо зброєю.
- Для тих хто любить грати лучниками чи магами є нове рішення, ви вибираєте одну із 6 точок для вистрілу, але багато чого залежить від відстані вашої цілі. По мірі росту параметрів ми зможемо краще прицілюватись. Короте система схожа на уже побачену в шутерах, тільки камера буде у вас за плечем, а індикатор при наведенні буде робитись червоним.
- В Age of Conan іграки зможуть об'єдинившись будувати Городські стіни, башні, замки, кузні, таверни, магазини, і т.д що захочете:). Але будуть і міста NPC, які можуть одного дня приїхати до вас з катапультами, таранами, і кавалерією.
- В Age of Conan буде реалізована система collisions(система зіштовхнень), можна буде вилазити на великі об'єкти, стіни замків, і куда захочете:). Зрозуміло іграку зустрінуться великі монстри, типу великанів, циклопів, чи титанів, то на них можна буде залізти щоб йому щось відрізати:).
- Список військ, до яких ви зможете вступити, або наняти якийсь вид буде величенький. Будуть Мечники, лучники, арбалетчики, кавалеристи, і т.д. список має десь біля 20-30 видів(!).
- Список тварин на яких можна буде їздити мене ВРАЗИВ можна буде покататися не тільки на коні, а й на верблюдах, драконах(тільки на летючих), мамонтах(!!!ви б це бачили), вівернах, і ще якихсь тваринах які я незнаю як назвати.
- Звичайно буде доступний крафтинг(створювання предметів), прокачка буде схожа на Lineage II(по-моєму це ідеально).
- У грі можна буде побачити СПРАВЖНІСІНЬКИХ БОГІВ, Крома наприклад. З ними можна буде потягатися, але це не рекомендується:) бо шансів побороти Бога не буде у першій частині гри, а от напівбога, то це можна.
- Графіка буде на висоті, такої графіки ще небуло у жодній MMORPG, за всю історію жанру!
Інформація взята із сайту за наступною ссилкою:
http://www.svitlan.lutsk.ua/forum/archive/index.php/t-281.html
І ще скрін.

Україна понад усе!!!

TsalДата: Ср, 05.03.2008, 20.05 | Повідомлення # 48
Генерал-хорунжий
А хто хоче прочитати про Конана то звертайтесь. Маю про нього книгу. На російській мові, але написано класно.

Україна понад усе!!!

PosseydonДата: Вт, 11.03.2008, 16.23 | Повідомлення # 49
Майор
Tsal, В мене взагалі купа вже тих книг, я вже задовбався качати їх:), хоч дам тобі.

TsalДата: Чт, 13.03.2008, 15.43 | Повідомлення # 50
Генерал-хорунжий
Posseydon, ок. Я дам тобі флешку. І як сподобалась книга???

Україна понад усе!!!

АнтДата: Ср, 14.05.2008, 02.44 | Повідомлення # 51
Вістун
Група: Користувачі
Повідомлення: 31
Репутація: 1
уКРАЇНСЬКИЙ НАРІД ІГРИ ЦЕ ДОБРЕ, АЛЕ ЖИТТЯ Є ЖИТТЯ!!! ТОМУ ПРОПОНУЮ ВІДВІДАТИ ТЕМУ : РУКОПАШНИЙ БІЙ!!! angry

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ!!!
БО Я Є ЗЛО І ІМ'Я МЕНІ ЛЕГІОН!!!

TsalДата: Пн, 28.07.2008, 20.37 | Повідомлення # 52
Генерал-хорунжий
Народ можливо хтось назве мене придурком, дитиною чи щось у цьому дусі, але я натрапив на цікаву онлайн гру. Велике спасибі за це Posseydon, то він мені про неї розказав. Та ось це онлайн браузерна гра. Виконана досить стильно. Вона для тих хто вміє думати і прораховувати хід гри на 3 - 4 кроки вперед. Якщо бажаєте попробувати заходьте по цьому лінку. http://mystery.bigmir.net/?friend_id=49529
За нею ви автоматично станете моїм другом по грі cool

Україна понад усе!!!

PosseydonДата: Сб, 11.10.2008, 18.08 | Повідомлення # 53
Майор
Tsal, Щось не дуже популярна в нас на сайті дана тема. Тре якусь нову інфу закидати

PosseydonДата: Сб, 11.10.2008, 18.19 | Повідомлення # 54
Майор
Medal of Honor Airborne
Рік випуску: 2007
Жанр: FPS
Розробляли: EA Los Angeles
Видали: Electronic Arts
Платформа: PC
Системні потреби: Operating System:
Windows XP SP2 or Windows Vista
Processor:
• For Windows XP:
2.8 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP 2800+
• For Windows Vista:
3.0 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon 64 3800+
Memory:
1 GB RAM
Video Card:
NVIDIA Geforce 6600GT or ATI Radeon X1300PRO
Опис: Medal of Honor: Airborne Новий шутер від першого лиця про Другу світову війну,
В сінгл плеєрі, гравець грає роль Бойда Трейврса PFC, парашутиста в американському 82-му Бортовому Підрозділі. головний елемент гри - стрибок з парашутом
Місії проходять в Італії, Пн. Франції, Нідерландах і Німеччині.
Зброя: M1 Garand rifle, Springfield M1903A4 sniper rifle, Thompson submachine gun, M1918 Browning Automatic Rifle, M12 Combat Shotgun, M1911 pistol, Mk 2 hand grenade,Karabiner 98k rifle, Gewehr 43 sniper rifle, MP40 submachine gun, Sturmgewehr 44 assault rifle, Mauser C96 pistol, Panzerschreck, and Steilhandgranate
Дод. інформація: Medal.Of.Honor.Airborne.EMUDVD9-Unleashed
Прикріплення: 3492637.jpg(168Kb)

TsalДата: Пн, 13.10.2008, 17.26 | Повідомлення # 55
Генерал-хорунжий
Posseydon, ги.. я її вже пройшов!

Україна понад усе!!!

PosseydonДата: Вт, 14.10.2008, 15.44 | Повідомлення # 56
Майор
Tsal, Ну то поділись враженнями. Бо я тільки но її закачав

VolyaДата: Вт, 01.12.2009, 18.52 | Повідомлення # 57
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Яксказав пан Tsal, вас двох я обізу так як це є у повідомлені за Пн, 28.07.2008, 20.37 у тійсамій темі!!! biggrin

Честь і слава

PatriotДата: Чт, 31.12.2009, 01.08 | Повідомлення # 58
Стрілець
Група: Користувачі
Повідомлення: 17
Репутація: 1
Ну ви і даєте, єдину гру яку я пройшов то Карбон))) на решту нема часу)) cry

Форум » Своя балачка. » Один в полі не воїн! » Ігроманія (Тут льбителі погратися в PC games обговорюють іграшки.)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

Хостинг від uCoz