МНПТ "Обереги"
Сб, 22.07.2017, 18.41
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 233

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Klapal 
Форум » Архів форуму » Архів » Трансферні чутки та трансфери (Кто що чув про трансфери?)
Трансферні чутки та трансфери
BismarckДата: Ср, 19.12.2007, 23.01 | Повідомлення # 1
Група: Видалені

Скоко відкривається зимове трансферне вікно,так що тема гаряча wacko

Добавлено (19.12.2007, 22.58)
---------------------------------------------
Роналдо звуть до Туреччини Фенербахче зробив Мілану принадну пропозицію на предмет придбання багатостраждального Зубастика. Турецький клуб не проти підсилити атакуючий потенціал перед відповідальними поєдинками плей-офф Ліги чемпіонів шляхом запрошення великого Роналдо (Ронні в ЛЧ не заграний). Контракт Феномена з россо-нері закінчується нинішнім літом. Поки що не відомо, зважаючи на неймовірну травматичність бразильця, чи буде підписано нову угоду?.. Фенербахче вже зараз готовий "допомогти" Мілану вирішити дилему. Турки пропонують за 31-річного футболіста 4 мільйони фунтів, а сам Роналдо отримає за півсезону у складі Фенера 2,5 мільйона фунтів. Зрозуміло, операцію хочуть провернути в січні. Нудно бразильцеві в Туреччині точно не буде, склад Фенербахче "кишить" його співвітчизниками, серед яких присутній хороший друг Роналдо, - Роберто Карлос. Та і тренує команду великий бразилець - Зіко.

Добавлено (19.12.2007, 23.01)
---------------------------------------------
Кержаков в Динамо? Київське Динамо може придбати російського форварда іспанської Севільї Олександра Кержакова. Про це повідомляє Mercato365. Ісмаелю Бангура необхідний забивний партнер по лінії атаки, і кияни готують конкретну пропозицію андалусийцям у розмірі 4 млн. євро. Деякі клуби англійського прем'єра також виражали раніше зацікавленість в послугах колишнього форварда пітерського Зеніту.

PosseydonДата: Пн, 24.12.2007, 18.58 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Репутація: 4
Статус: Offline
Я чув, що новопризначений тренер ФК Москва Олег Блохін, хоче бачити у своїй новій команді - Андрія Шевченка... surprised Мені це здається повним абсурдом, якщо Шевченко захоче закінчити свою футбольну карєру у якійсь задрипаній Рлсії, то як кажуть: "Гріш, йому ціна".

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

IgorisiusДата: Вт, 25.12.2007, 13.45 | Повідомлення # 3
Голова організації
Повідомлення: 270
Репутація: 3
Шевченко поїде до Америки, як і Бекхем, щоб нарубати капусти.
А Динамо, на мою думку, треба активно вводити гравців своєї школи в головну команду, а не шукати вітра в полі, чи то пак, тррансферному ринку...

BismarckДата: Вт, 25.12.2007, 20.13 | Повідомлення # 4

А хто чув що Маур буде головним тренером Мілана?Не думаю що так станеться...Клуб успішно грає в єврокубках...але з чемпом завал.....Кажуть уже контракт підписали...А скільки на днях писали що Шева літом переїде знову в Мілан...якщо Маур прийде то Шевою і смердіти там не буде biggrin

PosseydonДата: Ср, 26.12.2007, 00.18 | Повідомлення # 5
Майор
Не думаю, що Анчелотті вшиють. Це для мене була б велика несподіванка.
А може хтось чув де зараз Мауріньйо? Цікаво, про нього вже давно нічого не чути.

BismarckДата: Ср, 26.12.2007, 18.54 | Повідомлення # 6

Posseydon, В Португалії... biggrin Та зарас його сватають в усі багаті клуби які на спаді...Барса,Мілан,Валенсія....

PosseydonДата: Чт, 10.01.2008, 01.56 | Повідомлення # 7
Майор
Bismarck, Нехай йде в Шахтар, йому думаю там нормальне бабло запропонували б biggrin .

Форум » Архів форуму » Архів » Трансферні чутки та трансфери (Кто що чув про трансфери?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Хостинг від uCoz