МНПТ "Обереги"
Пт, 24.11.2017, 11.37
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Klapal, Posseydon, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Загадкова смерть Великих людей (Які таємниці за смертями видатних постатей минулого і сучасн)
Загадкова смерть Великих людей
papirДата: Пт, 14.03.2008, 19.33 | Повідомлення # 1
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Завжди мене цікавило питання чому багато видатних людей помирало тільки розпочинаючи реформи. Мені здається що за цим всім стоїть багате оточення яке забоялося втратити свої зароблені чесним і не чесним шляхом гроші та пожитки. Такими прикладами, для мене, є загадкова смерть Александра Македонського (цікаво його отравили чи він просто сильно зловживав алкоголем, чи мав якусь хворобу), Юлія Гая Цезаря (смерть наступила якраз під час перших реформ і виступав він проти зажиточних сенаторів, які меча і в руках не тримали, а багатіли на чужому горі) та і багато інших. Давайте поділимось знаннями і обговоримо це, бо в суперечці знаходиться істина.

Добавлено (14.03.2008, 19.33)
---------------------------------------------
От мене уже довгий час турбую смерть останього ковбоя США Дж. Кенеді, його вбили ну майже з такими мотивами як і Цезаря, тоді коли він починав проводити реформи і боротися з багачами. Цікаво як хтось думає на рахунок цього...

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"
"Якщо ти вільний в думках все остальне ніщо"

DFNДата: Нд, 16.03.2008, 13.53 | Повідомлення # 2
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 443
Репутація: 4
Я читав версію що Кенеділи вбила "Американська мафія". яка за попередній час розрослася до поноцінної організації..і була майже у всі частинах держапарату США і бізнесу, відповідно кенеді хотів поставити під контроль держави стратегічні галузі промисловості і в державне управілння набрати своїх людей. що суперечило планам мафії...ось і результат.. До речі мафія у СШа активно співпрацює зі спецлужбами..тому їх фактор у цьому вбивстві не можна відкидати...

До речі, а які думки щодо смерті Гітлера.. Як хто вважає це реальність чи була розігране вбивство?

Бог і Україна

papirДата: Вт, 18.03.2008, 01.34 | Повідомлення # 3
Булавний
DFN, Мені здається що кенеді вбили банкіри, які забоялися банківської реформи і були в той час і урядовцями, президент розумів що великі банки роблять гроші з повітря, тобто даючи кредити, відкриваючи рахунки і т. д., і він хотів змінити банківську структуру, націоналізувати великі банки, бо навіть центробанк штатів будучи власністю держави керувався великими бізнесовими колами США. Те що його вбила мафія безперечно, вона тоді керувала всім в штатах та і керує зараз. Чи не так? Тоді як назвати урядовців, бізнесменів і т. д. де одні видають закони для інших щоб жити по своїх правилах, і всім кажуть що це демократія, а що ні? Хоча чому ж долар падає....... Кенеді був не дурак....

Гітлер бвив себе сам, тому що він зрозумів що його зрадив власний народ, який не захотів колективно пожертвувати собою для цілі яку не можливо уже тоді було досягнути

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"

wiedzminДата: Сб, 29.03.2008, 21.33 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Свої
Повідомлення: 518
чо ви до того Гітлера чіпляэтесь, дайте йому спокій. А македонський чого ласти склеїв

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

babayДата: Ср, 02.04.2008, 15.12 | Повідомлення # 5
Сотник
Повідомлення: 159
papir, за новою інформацією Гітлер себе не вбив, а помер 1964р в Аргентині і вивіз з собою все золото рейху, а коли аін помер його таємно перевезли в Німеччнну.

Бог і Україна

wiedzminДата: Пт, 04.04.2008, 16.46 | Повідомлення # 6
Підполковник
Повідомлення: 518
babay, то тільки теорія. Там де я її читав, то я можу написати, що я Папа римський і наслідник Христа на землі

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

SanyaДата: Сб, 17.05.2008, 15.30 | Повідомлення # 7
Вістун
Повідомлення: 27
Підтримою wiedzmin щодо Гітлера. А взагалі все що відбувається у світі комусь та вигідно (в більшій чи меншій мірі). Про Кенеді уже стільки написано та міфізовано, що правди ми можливо і ніколи не дізнаємося (а вона десь там посередині).

papirДата: Нд, 20.07.2008, 01.26 | Повідомлення # 8
Булавний
Продовжуючи тематику рубрики, я б хотів згадати видатного полководця античності, з якого пізніше брали приклад інші завойовники, Александра Македонського, смерть якого змінила хід історії людського суспільства. Постать цього македонського полковадця, а особливо його смерть, по сьогоднішній день залишається загадковою. Хоча про нього було написано не мало книг, але все-таки син Філіпа ІІ помер невідомою смертю.
Деякі дослідники висувають теорію отруєння, інші - алкоголізм, але питання залишається невирішеним...
Особисто я підтримую теорію його алкоголізму, а усі остальні гіпотези сприймаю як ширму..., для возвиличення постатті...
Хоча від чого він би не помер, розвиток цивілізації, принаймні еліністичної, повернувся в іншу сторону....усі мрії полководця про завоювання Європи і вихід його війсь до берегів Атлантичного океану залишилися не здійсненими...

ЛексіДата: Чт, 07.08.2008, 17.29 | Повідомлення # 9
Булавний
Повідомлення: 58
Репутація: 2
Особисто мене цікавить смерть/загибель/вбивство В’ячеслава Чорновола. Пам’ятаю, як у 5 класі по новинах розказували про ту злощасну автомобільну аварію. Ще тоді, своїм дитячим розумом я ніяк не могла усвідомити як так просто обірвалося життя людини. З новин моє враження якоїсь заплутаності, незрозумілості і, врешті-решт, відвертої брехні тільки посилилося. Політику тоді я й не намагалася зрозуміти, а хто такий Чорновіл навіть по суті не знала. Тільки вже у старших класах у мене підтвердилася думка, що це все-таки було вбивство, вигідне звісно ж тодішньому президенту Л.Кучмі та його оточенню. Далека від того, щоб ідеалізувати рухівця, але вважаю його Великою людиною.

В кожного є своя голова на плечах

VolyaДата: Ср, 03.09.2008, 19.13 | Повідомлення # 10
Майор
Повідомлення: 384
Лексі, у таких великих людей простих смертей небуває!!!!!!!!
Чорновіл, Сирота - Недавно від аварії помер. доречі Батько Укр. конституції!!!!!!!!!

Честь і слава

ЛексіДата: Чт, 04.09.2008, 14.56 | Повідомлення # 11
Булавний
Volya, ой, а коли ? По новинах нічого навіть не чула ...

VolyaДата: Ср, 18.03.2009, 20.06 | Повідомлення # 12
Майор
інтернет почитай!!! cool хвацька штуковина, гуглом сі зве!!!! happy

Честь і слава

babayДата: Чт, 19.03.2009, 14.58 | Повідомлення # 13
Сотник
Повідомлення: 159
Volya, ти цілком правий що в інтернеті можна багато знайти, наше телебачення зараз заідеалізоване вони показують те що їм вигідно, а не те, що треба

Бог і Україна

ЛексіДата: Сб, 21.03.2009, 04.58 | Повідомлення # 14
Булавний
ну я чогось більше яндекс і уніан полюбляю biggrin

VolyaДата: Чт, 28.05.2009, 18.40 | Повідомлення # 15
Майор
а ще Цікавий матеріал для розгляду! Смерть Кушнарьова, це випадковість чи так мало статися!!! впринципі людина була такого рівня, що цілу партію обєднувала

Честь і слава

Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Загадкова смерть Великих людей (Які таємниці за смертями видатних постатей минулого і сучасн)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Хостинг від uCoz