МНПТ "Обереги"
Пн, 25.09.2017, 20.58
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 7«1234567»
Модератор форуму: Klapal, Posseydon, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Українці та Жиди (Проблема прихованого етнічного конфлікту!)
Українці та Жиди
IgorisiusДата: Вт, 30.10.2007, 16.01 | Повідомлення # 31
Голова організації
Група: Модератори
Повідомлення: 270
Репутація: 3
Статус: Offline
Якщо в мене вдома хтось буде бушувати, то отримає поза вуха...
Якщо він не бушує-- то живе і працює...
І його віра та національність мене не цікавлять...

TsalДата: Вт, 30.10.2007, 16.08 | Повідомлення # 32
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 217
Репутація: 8
Шановне панство я змінив у системі рангів найнижчий чин з вістуна на стрільця, як ви і просили. biggrin

Україна понад усе!!!

VolyaДата: Вт, 30.10.2007, 16.20 | Повідомлення # 33
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Репутація: 4
Якщо розглядати жидівські громади у 21 столітті то мені приємно відзначити, що упомаранчевій революції вони підтримали демократичні сили, і вибрали для себе перспективний діалог із українською владою!!!

Честь і слава

MisterDJONДата: Вт, 30.10.2007, 17.11 | Повідомлення # 34
Група: Видалені

О друзі, я нарешті знайшов цю вельми цікаву дискусію biggrin
На мою думку кожна нація має право на самовизначеня і доля євреїв навіть багато в чому схожа з долею українського етносу
просто є певні відміності в ментальності народу жиди завжди були хитріші за українців через що ті їх "недолюблювали" це теж саме як зараз люди що не можуть розпочати власний бізнес через обмеженість розумових можливостей наганяють на успішних бізнесменів
на мою думку євреї мають зарпаз свою територію там їм і сидіти, найбільше мене дістає втручаня жидів у світову політику не представляючи фактично інткрксів країн з боку яких вони втручаються
особисто з жодним жидом наразі не знайомий (в прямому значені слова бо в переносному то з багатьма smile ) і нічого добрлго ні поганого про них сказати не можуть

DFNДата: Чт, 01.11.2007, 16.00 | Повідомлення # 35
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 443
Volya, Просто за демократії найлегше керувати державою через економічні важелі які в руках жидів!!!! Українцям потрібна НАЦІОКРАТІЯ!!!
Авторитарний тип правління титульної нації всі решта не більше ніж гості!!! angry

Бог і Україна

IgorisiusДата: Чт, 01.11.2007, 16.06 | Повідомлення # 36
Голова організації
DFN, і де в світі діє подібна модель?
Які приносить успіхи? Бо якщо чесно, то я не знаю sad

VolyaДата: Чт, 01.11.2007, 16.17 | Повідомлення # 37
Майор
DFN, я за , але наперед знаю, що такого не буде!!!! а взагалі кожна нація має право на самовизначеня і доля євреїв не є винятком у сучасних умовах!!!!!!!!!!!!! cry

Честь і слава

PosseydonДата: Пт, 02.11.2007, 22.39 | Повідомлення # 38
Майор
Повідомлення: 423
Може, якщо зіткнемся з якимось жидом і він нам щось зле наробить (собі гірше зробить biggrin ) от тоді і будем говорити про них?

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

DFNДата: Пн, 05.11.2007, 17.29 | Повідомлення # 39
Генерал-хорунжий
Igorisius, а демократії також спочатку не було, треба пробувати щось нове , тому що сучасне суспільство знаходится в глибокій моральній та матеріальній кризі !!!
Потрібно щось змінювати!!!! Igorisius, В тебе є інші варіанти!!!! [
b]Volya[/b], їхнє право існує допоки не перетинаєтся з нашим!!!
Posseydon, а досвіду твоїх предків замало?
Чи історія нації це пустий звук для тебе? angry

Бог і Україна

IgorisiusДата: Вт, 06.11.2007, 16.16 | Повідомлення # 40
Голова організації
DFN, авторитарне правління? Кандидати? Бо де два українці, там три гетьмани (які спихають свої біди і проблеми то на жидів, то на москалів)...
А може нам запосити іноземця і за певну суму хай керує?

DFNДата: Вт, 06.11.2007, 16.26 | Повідомлення # 41
Генерал-хорунжий
Igorisius, Ти прихильник "норманської теорії"?
Чи ти хочеш робити за прикладом середньовічної Флоренції...
Так я повністю підтримую авторитарний тип правління...,
а ти хоч сказати що при демократії нами керують талановиті, чесні і самовіддані державці?
За невдачі треба питати з 1 максимум 10 соловік, а внас найвищого керівництва чоловік 6000 наберется через що і контролю ітолку не має!!!! angry

Бог і Україна

KlapalДата: Ср, 07.11.2007, 04.23 | Повідомлення # 42
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 82
DFN, Човіче, Ти, знаєш, що я завжди Тебе підтримував у питаннях автократії. Але, по-перше - на 2-3 роки - НЕ більше. А по-друге, я підтримую Igorisius, бо в Україні немає наразі людини, яка б підійшла на цю посаду. Потрібно почекати, щоб переродилось покоління Комуністів-Кучмістів-Кагебістів і вже тоді щось пробувати. Бо можемо вкотре помилитися, як у випадку із Ющенком, якого ми сприймали за Бога, а що тепер.... (але це впринципі тільки моя думка).

А щодо проблеми українців та жидів, то хтів би ще сказати наступне. Давайте ми візьмемо для прикладу три народи, які найбільше "прислужились" Україні - москалі, жиди та поляки.

Отже, поляки. Вони в переважній своїй більшості як ставилися до українців так і продовжують надалі. Тобто "Вони-пани, ми-бидло" і це є досить неприємно, навіть можна сказати неприпустимо. Мабуть хтось з вас видів, читав чи чув "Польща від моря до моря" "Львів - то польське місто" "Галичина - то сплюндрована укр.бидлом польська земля" - і що цікаво такі закиди є ще й досі. Але трапляються серед них і нормальні хороші люди і добре, що їх кількість збільшується.

З москалями аналогічно, але тут ще є кардинальна відмінність, якщо поляки сидать і просто триндять то ці сволоти сміють пхати свого носа в нашу політику, економіку і навіть простий побут, чого також дозволяти не можна. З ними, то взагалі повний прикол виходить. Якщо поляки, то більш-менш інтелектуально розвинута нація, то москалі.... (водка, сєльодка, чєчьотка). І якщо першим ще хоч шось можна довести, то останнім взагалі нічого! "УПА - бандиты", "Крим - Наш", "Украина - это Малоросия". Але і серед них є нормальні люди. Візьміть для прикладу, того таки Савіка Шустера, який вважається громадянином Росії - та нормальний хлоп і ніц йому не бракує.

Так само і з жидами. Тільки вони є найхитрішими, бо любу ситуацію стараються вивернути собі на вигоду. От, наприклад про Голокост знають всі, а про Голодомор на Україні майже ніхто, чи про масовий геноцид вірменів турками. Але цей етнос пішов набагато дальше в питаннях України, ніж два попередні. Я говорю про ситуацію із центрами міст Меджибіж та Умань, де таблички із назвами вулиць написані на Ідіш. Але тут питання не тільки до жидів, ай вже до наших українців. Це ж міська рада цих міст дозволила вчепити такі таблички і зрозуміло, що за не злі гроші. Але і в цьому випадку не можна судити однозначно, бо як писав Igorisius, були злі орендарі, а були й дипломовані лікарі в УПА.

Закінчуючи хотів би Вам нагадати слова Міхновського "Усі люди — твої брати, але москалі, ляхи та жиди – вороги нашого народу, доки вони панують над нами й визискують нас."

Тож давайте не будемо дивитися однобічно на якесь явище, щоб не зазнати помилки.

Бо націоналізм говорить про любов до своєї нації, а не про заперечення інших (шовінізм, фашизм).
А ми здається вважаємо себе націоналістами!!!
Слава Україні!

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

gL@veДата: Ср, 07.11.2007, 22.06 | Повідомлення # 43
Майор
Повідомлення: 341
Klapal,
яка поміркованість...
нам в дечому можна позаздрити жидам....
Народ який всім нав"язує свою волю.Нам би так.

НЕ КАЖІТЬ МЕНІ, ЩО Я МАЮ РОБИТИ І Я НЕ СКАЖУ КУДИ ВАМ ЙТИ.

VolyaДата: Чт, 08.11.2007, 15.32 | Повідомлення # 44
Майор
gL@ve, А хто сказав, що цей народ навязує свою волю, він її ставить понад усе життя
Klapal, Кажеш однобічно подивитися на це явище, тоді з якого боку дивитися??????

Честь і слава

PosseydonДата: Чт, 08.11.2007, 22.55 | Повідомлення # 45
Майор
Повідомлення: 423
DFN, слова "Чи історія нації це пустий звук для тебе? " звучать як провокація і мені не дуже подобається те як ти звертаєшся до мене, так що попрошу на мою адресу такого не писати, бо це мене зачіпає angry , а щодо досвіду предків то перепрошую, наші предки як зазнавали утисків від жидів, так і отримували підтримку від них, тому як говорив Klapal, не всі жиди є однакові і декого з них таки хвилює доля держави де вони проживають (адже це і їхня доля). prof

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Українці та Жиди (Проблема прихованого етнічного конфлікту!)
Сторінка 3 з 7«1234567»
Пошук:

Хостинг від uCoz