МНПТ "Обереги"
Ср, 22.11.2017, 07.45
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 7«123467»
Модератор форуму: Klapal, Posseydon, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Українці та Жиди (Проблема прихованого етнічного конфлікту!)
Українці та Жиди
DFNДата: Ср, 24.10.2007, 16.26 | Повідомлення # 16
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 443
Репутація: 4
Статус: Offline
Tsal, але це збір хасидів, вони не презентують всіх жидів хоча решта рідко коли чимось краща! angry

Бог і Україна

PosseydonДата: Ср, 24.10.2007, 18.45 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Дійсно проблема, яку озвучив Volya щодо ставлення до українців існує вже давно. Нас не вважають за націю, а жидів рахують, чому така несправедливість? спитаєте ви?
Пояснюю: з авніх часів існування Української держави (дійсно Української держави) ми постійно котим бочку один на друго, ми постійно шукаєм пітримки у когось на стороні, але виходить так, що одна частина народу тягне за одним союзником, а друга за іншим. Продались полякам за Козаччини, продались москалям за Хмельниччини і Мазепинщини, продалися Німеччині, СРСР і таке інше. І завжди отримували гіркий досвід цих зрад. Але як видно на ьогоднішній день уроку який показала нам наша історія ми не зрозуміли і зрозуміти не хочемо!!!!!!!!!! І тепер знову продаємся як не Росії то ЄС то ще якійсь біді. Люди закликаю вас схаменітся і подивіься собі під ноги - ви побачите свою рідну землю і свою рідну Државу яку потрібно будувати і яка має процвітати за рахунок наших сил, а не за рахунок жидів, поляків, москалів іт.п.
А тепер подивіться на жидів. В них нема своєї стабільної держави, їх доля розкидала по всьому світу, але вони всюди один другому поможуть за будь-що. Тому я думаю що нам у них ще вчитись треба такої поваги і турботи один про одного.

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

DFNДата: Ср, 24.10.2007, 18.53 | Повідомлення # 18
Генерал-хорунжий
Posseydon, не в докір тобі, але гарно говорити українці завжди вміли..., а от робити sad
в нас ящо хтось щось робить то його чмирять

Бог і Україна

PosseydonДата: Ср, 24.10.2007, 23.04 | Повідомлення # 19
Майор
DFN я не обіжаюсь, а наоборот з тобою повністю згідний, що в нас наверху понагрівали зади і ніц не роблять, а людей які дійсно бажають добра своїй державі "пасе" СБУ. angry

IgorisiusДата: Чт, 25.10.2007, 19.38 | Повідомлення # 20
Голова організації
Повідомлення: 270
Репутація: 3
Господар в своїй хаті якщо має лад, то ніякий гість не буде той порядок порушувати...
А якщо захоче(від національності не залежить), тоді sorry Майкл, biznes...

TsalДата: Чт, 25.10.2007, 19.43 | Повідомлення # 21
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 217
Репутація: 8
DFN, хасиди не хасиди яка різниця. Жиди завжди українцям вставляють палки в колеса. Мають свою дежаву то нехай в ній і господарюють, а до України зась!!!

Україна понад усе!!!

IgorisiusДата: Чт, 25.10.2007, 19.49 | Повідомлення # 22
Голова організації
Tsal, скільки раз в твої особисті колеси вставили палиці?

VolyaДата: Чт, 25.10.2007, 20.00 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Igorisius, Шось я не розумію про що ви пілікаєте

Добавлено (Сегодня, 19:00)
---------------------------------------------
Igorisius, Шось я не розумію про що ви пілікаєте

Честь і слава

IgorisiusДата: Чт, 25.10.2007, 20.05 | Повідомлення # 24
Голова організації
Volya, тобі не дано...
Хоча можеш і тему можеш подивитись

KlapalДата: Пт, 26.10.2007, 08.50 | Повідомлення # 25
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 82
Цікаво-цікаво... dry
Он воно як виходить... smile

А чи відомий Вам шановні "Обереги" та гості нашого сайту генерал-хорунжий Роман Шухевич? Мабуть що відомий! А чи попадала Вам до рук книжка Богдана Чайківського (близького друга Чупринки) про їхню рекламну фірму "Фама"? В цій книжці є один цікавий факт, який якраз підійде до нашої дискусії:

Чайківський згадує один випадок, який він пережив із Шухом. В “Фамі” працював маляр дуже характерної єврейської національності. Якось на фірму прийшов Юліан Шепарович, що представляв один із найбільших кооперативів – Центросоюз, йому кортіло побачити як виготовляються замовлені плакати. Хлопці не уявляли як відреагує колишній отаман Української Галицької Армії, та командир бронепотягу “Запорожець” в армії УНР на маляра-єврея… Шепарович побачивши цікавого художника запитав: “То що, у вас тут жид працює?”, на що той, швидше за Шуха відповів: “Я називаюся Левко Берлін, я є Мойшейового визнання. Але я родився в Україні і вважаю себе за українця!”. Після цього спокійно повернувся далі до своєї роботи.
Здивований колишній офіцер вийшов з кімнати й лише промовив: “Але дістав лекцію з патріотизму!”

Цікаво, чи не так?

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

KlapalДата: Пт, 26.10.2007, 09.26 | Повідомлення # 26
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 82
Volya & DFN, Ви так чітко і серйозно доводите Свою позицію, що аж моторошно стає. Чи Ви пане Tsal, коли це Вам євреї вставили палки в колеса?

В даній дискусії я є повністю солідарним із Igorisiusом. Не можна всіх під одну лінійку рівняти, тому що в кожного явища є кілька сторін.

Якщо ми говоримо про "світове жидівство" або як його ще називають "світове масонство" - то тут я руками, ногами і навіть вухами за те, що це є нетерпимо. Але ж попри них ще існують прості, звичайні люди, які Богу душу винні і звинувачувати їх в трагічній долі України, sorry хлопаки, я цього не розумію.

Якщо почати перелічувати скільки націй шкодило Україні, то задовбемось рахувати. Наприклад, на сьогоднішній день дипломатичні стосунки між Україною і Францією стоять на досить поважному рівні. Але давайте повернемось на якихось 90 років назад: Франція спорядила і відправила 80-тисячну армію ген. Галера на Україну для боротьби з УГА. Негарно з їхньої сторони, чи не так?

З поляками ми також живемо наразі душа-в-душу. Але, що ж було буквально недавно - операції з переселення, геноцид українців на Закерзонні та інші речі. Але то все ОК, ми заради нашої дружби навіть "Цвинтар Орлят" на Личакові у Львові поставили, а поляки доречі збираються споруджувати у Варшаві пам'ятник "Полякам, які загинули від бандерівських бандитів". Якось не зовсім дипломатично?

І перераховувати такі приклади можна дуже довго, але я не лекцію хочу читати, а потриндіти з Вами на проблемну тему.

Volya & DFN, не могли б Ви мені назвати документи, матеріали, книжки чи власні спогади з того як жиди терирозували Український нарід так як поляки чи москалі.

А от я Вам згадаю про ставлення до євреїв під час національно-визвольного руху ОУН та УПА. Починаючи із Другого Великого Збору ОУН почала формуватися думка Організації щодо євреїв. І продовж всієї історії існування Організації Українських Націоналістів жодного разу не набирала радикально характеру, а в 1950 році ця думка висловилась у відозві УПА - "Євреї - громадяни України".

Тож, хлопаки давайте не будемо спішити із висновками і на емоціях не кидати слова на вітер.
Бо як пише Святе Письмо - "Хто із Вас без гріха - хай кине в мене камінь".

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

DFNДата: Пт, 26.10.2007, 12.04 | Повідомлення # 27
Генерал-хорунжий
Klapal, Цікавво, а чиїм дітищем на твою думку була КП(б)?
Чи вони також користь приносили?
А ситему орендарства?
Що до документів подивись списки керівників органів ЧК, НКВД, МДБ і т.д !!!!
Чи ти хоч сказати, що хитрі росіяни підступно використали таку кількість наївних жидків, і ті не усвідомлювали, що вони роблять? cool
Що до поляків, німців, французів і так дальше..., вони приходили на наші землі і шли, а жиди
в подяку за гостинність намагаются перетворити Україну у державу з панівним жидівським елементом за прикладом США!!!!
Яскравий приклад та ж Умань де навіть таблички на стінах у центральних районах написнані на івритіі!!!
Igorisius, Klapal, Ти хоч цього по всій Україні??????????7
P.S Я не поти жидів у Ізраелі, але я проти жидів в Україні!!!!!
Щоб досягти стадії коли жид буде вважати себе Українцем, нам потрібно різко зменшити їх кількість вдержаві, щоб розпочати процес асиміляції!!!!

Бог і Україна

VolyaДата: Пт, 26.10.2007, 12.17 | Повідомлення # 28
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Klapal, Франція спорядила і відправила 80-тисячну армію ген. Галера на Україну для боротьби з УГА.
чи для боротьби з Більшовиками та залишками Четвертинного союзу(Чеські, мадярські, Австрійські частини, з яких більшовики творили соціалістичну армію і направляли до дому, з метою проведення революції(Чехи зКолчаком не довго воювали, перейшли під Червоні знамена, Мадяри на кавказі створили Угорську революційну Армію і йшли рейдом через територію України до дому, АВстріяки стали основою створення "Огненої дивізії" Що вдарила в спину "союзникам Махнівцям" у боротьбі проти Врангеля))цей аспект проблеми стосується більше поляків ніж Французів, а от поляки направили цю армію проти ЗУНР-у.
Klapal, , хлопче чи ти забув проти кого повставала україна в козацькі роки, то я ти нагадаю проти шляхти та жидів(шинкарів,орендарів,...)
Чи ти забув масові погроми на Хрищатику у 1905 році проти московських купців, та жидів(тоді Українці і москалі як кричали "Бий жидів- рятуй Москляндію")
Чи ти хоч 40 роки із бойових формацій ОУН(м) (ФУР, потімУНРА-Поліська січ) по 43 році створено частини ОУН (б) та 31 каральний загін при зброї СС що діяв на волині проти жидів
Командували суто Українці"Воєнна історія України Репрентоване видання №4" (Я хочу написати статю про усі бойові формації що боролися проти більшовизму, поляків, та фашизму там я викладу суто історичну точку зору на події В Україні та за її межами). Ти скажеш як це стосується того, що зробили жиди Україні Я відповім причини ті самі що у 16 ст.
Я розумію що це не відповідоє моєму першому повідомленню (я справді нехочу розгортання протиєврейського терору) але я бачу що до вас шан переписувачі це не доходить ,. Може це відкриє вам очі!!!!!!!!!

Честь і слава

vacjaДата: Пт, 26.10.2007, 12.48 | Повідомлення # 29
Стрілець
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Репутація: 0
Quote (DFN)
В переважній своїй більшості жиди не враховують інтересів титульної нації удержаві , а їхня діяльність на користь тільки своєї общини "кагалу" часто шкодить державі!!!
Тому тут потрібний жорсткий контроль з боку держави та суспільства та негайні реакції на загрозливі ситуації!!!!

Шановний Г-Х я поважаю націоналізм, але це занадто... Кожна нація має право на розвиток, і ніхто не має права вмішуватися в їх справи, чи будуть євреї, чи росіяни...
Вони тоже люди... особистості...
Крім того хто давав Тобі таке право рішати долю когось, тим більше цілого НАРОДУ!!!!... Ти думаєш ти любиш Україну... і це дає Тобі право зневажати інші народи... Я теж Люблю Україну... ле поважаю і росіян (окрім омоскалених екс-українців), і навіть жидів...
А ми Українці, чим кращі... тим що ворогуємо один з одним, гадимо собі дома, проєдаємо друзів, родину за гроші...
Ви б краще запропонували якусь тему, яка б шукала вирішення з проблем повязаних з вченням українців постого етикету... і ПОВАГИ ОДИН ДО ОДНОГО.... angry

PosseydonДата: Нд, 28.10.2007, 15.21 | Повідомлення # 30
Майор
я повністю підтримую DFN, та Volya, все ж таки система орендарства яка панувала в кінці 19 на поч 20 століття відіграла свою роль у підтриманні в українського народу ненависті до жидів. Все ж таки по селах це була велика ненависть, яка перенеслася і на наш час. Вна не могла виникнути з нічого. І я зовсім не думаю що всіма цими безчинствами,які творили жиди на Україні керувала "Масонська ложа". Проте з іншого боку я підтримую і Klapal, тому що навіть серед жидів, які живуть на Україні cry их болить душа за Україну і які почувають себе українцями (вон ж не винні що єврейського походження).

Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Українці та Жиди (Проблема прихованого етнічного конфлікту!)
Сторінка 2 з 7«123467»
Пошук:

Хостинг від uCoz