МНПТ "Обереги"
Пн, 25.09.2017, 02.56
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Klapal, Posseydon, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Яку історію ми повинні вивчати??? (Що важливіше: державні інтереси чи історична правда? Роздум)
Яку історію ми повинні вивчати???
HyligankaДата: Сб, 02.02.2008, 03.04 | Повідомлення # 16
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 331
Репутація: 4
Статус: Offline
ти пропонуєш обдурити всю країну?та тоді взагалі історія зникне як така...а нема історії -нема держави...зробити з історії міф-зробити державу міфічною!

Дякую тим,хто мене любить-ви робите мене кращою!
Дякую тим,хто мене ненавидить-ви робите мене сильнішою!
Дякую тим,кому взагалі всерівно-ви потрібні для масовки!
Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

ZyzikДата: Нд, 03.02.2008, 14.12 | Повідомлення # 17
Булавний
Група: Свої
Повідомлення: 74
Репутація: 2
DFN, я ж тобі говорю, що нам не потрібно міфологізувати нашу історію. У ній і так повно міфів створених до нас, тай без нас. Саме тому наша мета полягає у розвінчувані цих міфів. І лише після цього наша історія стане схожою на історію ВЕЛИКОГО НАРОДУ!!!!! Яким по праву ми можемо себе називати.....
P.S. А для цього потрібно її відмежувати від політики.

Джерело нашої мудрості - наш досвід. Джерело нашого досвіду - НАША ДУРІСТЬ!!!

PosseydonДата: Нд, 03.02.2008, 14.24 | Повідомлення # 18
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Hyliganka, історія в принципі не може зникнути, тому що людей завжди буде цікавити їх минуле (поки вони ще не вміють передрікати своє майбутнє biggrin ). А що до міфів, то історія це і є суцільний міф, так що тут нема про що сперечатись.

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

papirДата: Пт, 14.03.2008, 19.18 | Повідомлення # 19
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 57
Репутація: 1
В мене таке відчуття що в декотрих колег істориків не має і елементарного поняття що таке історія. Це наука яка вивчає минуле, яким би воно не було і кому б воно не подобалось, тому політика, ідеологія, міф тут не умісні. І не треба говорити про те що історію пишуть переможці, її пишуть і програвші, якщо вижили, просто залежить хто буде яку історію сприймати в майбутньому. До нас дійшов Майнкампф - альтернативне бачення історії Гітлером, ніхто ж його не спалив, просто більшість не сприймає, але ця праця є, і незалежно від того хто сприймає чи не сприймає її. Просто від переможених залишається дуже мало... Історія це в першу річ наука, а ідеологія чи міф це вигадка. Це як астрономія і астрологія, дві науки вивчають зірки тільки по різному.

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"
"Якщо ти вільний в думках все остальне ніщо"

SanyaДата: Нд, 11.05.2008, 14.46 | Повідомлення # 20
Вістун
Повідомлення: 27
Історія повинна бути незаангажованою, АЛЕ її описують все ж таки люди, тому не варто сильно на них ображатися. Просто потрібно читати і між рядками.

DFNДата: Нд, 11.05.2008, 15.31 | Повідомлення # 21
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 443
а навіщо простим людям складна історі з усім негативом і заплутаністю...Розбирати ці клубки - справа істориків..для решти хороша казка)))))

Бог і Україна

АнтДата: Ср, 14.05.2008, 02.30 | Повідомлення # 22
Вістун
Повідомлення: 31
Ми повинні вивчати перш за все реальну, об'єктивну історію, якою б гіркою вона не була, і на мою думку потрібно трошки глибше дослідити проблему "українці - арійці чи ні"!

Додано (14.05.2008, 02.18)
---------------------------------------------
незавжди є фактом те, що якщо ми чогось не бачимо - значить воно не ісснує!!!

Додано (14.05.2008, 02.22)
інколи дещо потрібно сприймати на віру, але не все, і інколи бажано перевіряти, пардон служба навчила не вірити всьому - тому перед тим як лягаю спати завжди кладу поруч з собою зброю з надією на те, що якийсь бандюган залізе у вікно, а на томість поруч лягає красуня кохана, яка дарує радість життя, яка робить життя кольоровим., і незважаючи на "закалку" віриш кожному її слову!!! - от ... щось мене на лірику понесло!!!

Додано (14.05.2008, 02.24)
модератор будь ласка видали попереднє повідомлення, а то Народ подумає, що ми бійці ПСп сентиментальні smile smile smile smile cry cry cry

Додано (14.05.2008, 02.26)
papir, ти просто не жив в часи (та і я теж) коли тебе за якесь політичне переконання могли розстріляти, не всім людям дано бути Бандерою, Шухевичем, Хмарою, Лук'яненком...

Додано (14.05.2008, 02.28)
на моє повноліття моя подруга сказала "якби хоча б половина людей Світу була як ти - ми жили щасливо і безпечно, але якби всі були такі як ти ми б загинули дуже швидко"!!!

Додано (14.05.2008, 02.29)
Роби висновки!!! - нам також потрібні Морози, Порошенки - АЛЕ ВИКЛЮЧНО ЯК ГАРМАТНЕ М'ЯСО tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue angry

Додано (14.05.2008, 02.29)
angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry

Додано (14.05.2008, 02.30)
СМЕРТЬ ВОРОГАМ НАЦІЇ!!!!!!!!!!!! angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry evil evil evil evil evil evil evil evil evil evil

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ!!!
БО Я Є ЗЛО І ІМ'Я МЕНІ ЛЕГІОН!!!

ХимераДата: Нд, 03.08.2008, 19.05 | Повідомлення # 23
Стрілець
Повідомлення: 1
Репутація: 0
на мою думку, історія повинна викладатися такою, якою вона є, а люди, що нею цікавляться повинні робити свої власні висновки про ті чи інші події, а особи, що не цікавляться повинні лише знати певні "обриси" історії, та і то - основні, тому що як би ви не старалися всі абсолютно великими її знавцями не будуть

ЛексіДата: Чт, 07.08.2008, 17.28 | Повідомлення # 24
Булавний
Повідомлення: 58
Репутація: 2
На мою думку, ми, як студенти-історики, повинні вивчати різноманітні думки та судження, альтернативні бачення тієї чи іншої історичної події/явища/процесу. Але у школі подавати такий матеріал не дуже доречно. Посудіть самі: замість того щоб прищепити дітям почуття патріотизму та любові до власної держави ми розказуватимемо про весь той політичний бруд? замість змальовування героїчних подвигів козаків, «народного месника» Устима Кармалюка чи Івана Мазепи розказуватимемо результати новітніх досліджень вчених-науковців? Звісно ж ні. Виходом із цієї ситуації може бути таке-собі компромісне рішення : якщо ми розповідаємо про якусь певну подію, на яку крім офіційної точки зору є ще кілька альтернативних бачень, подаючи за основу матеріал підручника, можна 2-3 речення сказати про існування трішки інших суджень. Але ні в якому разі не перевантажувати дітей, особливо середніх класів, цією інформацією. Особистість їх ще тільки формується і тільки переживши підліткову кризу вони зможуть більш-менш адекватно сприймати інформацію. У старших же класах цю пропорцію можна і змінити. Я не говорю про глобальні наукові дослідження чи їх результати, що здатні перевернути світ, маю на увазі стимулювання учнів до самостійного пошуку інформації, творчого та логічного мислення.

В кожного є своя голова на плечах

TsalДата: Сб, 06.09.2008, 12.52 | Повідомлення # 25
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 217
Репутація: 8
На те яку історію ми повинні вивчати безпосередньо впливає політичне становище в країні.. Згадайте тільки, що відбувалося за совка, як тільки новий генсек так зразу переписували історію.. А в Росії, що зараз робиться! Сталіна починають виправдовувати!!! angry .. Знову ж таки через зміну політичного становища.. Ще я вважаю, що важливу роль відіграє державна ідеологія. Підкреслюю ДЕРЖАВНА. Я навіть збираюся Створити про це окрему тему.

Україна понад усе!!!

PatriotДата: Ср, 13.05.2009, 16.45 | Повідомлення # 26
Стрілець
Повідомлення: 17
якшо ми будемо писати історичну правду то нам ніхто не повірить. Історія це засіб пропаганди і її потрібно вміло використовати у національних інтересах.
так робить весь ЦИВІЛІЗОВАНИЙ світ, так шо це просто один з методів для досягнення мети.

Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Яку історію ми повинні вивчати??? (Що важливіше: державні інтереси чи історична правда? Роздум)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Хостинг від uCoz