МНПТ "Обереги"
Ср, 22.11.2017, 16.52
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Klapal, Posseydon, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » "Великий українець"
"Великий українець"
xtoznaДата: Вт, 27.11.2007, 19.29 | Повідомлення # 16
Група: Видалені

papir,
тобто таких, що мову знають?
Небагато, бо в більшості представників нашої еліти, так генетично склалося - існує велииика проблема з вивченням однієї з мов східнословянської групи...
жаль нічого не поробиш, бо і вперті вони wink до біса

VolyaДата: Ср, 28.11.2007, 19.09 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Репутація: 4
Статус: Offline
На мою думку, великим Українцем, слід вважати Сагайдачного, він і військовий, і політик, і релігійний діяч, і культурний..........

Честь і слава

papirДата: Ср, 28.11.2007, 23.55 | Повідомлення # 18
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 57
Репутація: 1
xtozna, такі ми вже українці, що скажуть то і робимо, привичка якої ще не позбулися..... Volya, Сагайдачний це супер, але Мазепа хитрий гад був. Хоча моїми великими Українцями є Шевченко, Міхновський, Франко, Сковорода і Чорновіл (але не Тарас)

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"
"Якщо ти вільний в думках все остальне ніщо"

АнтДата: Чт, 29.11.2007, 14.48 | Повідомлення # 19
Вістун
Повідомлення: 31
друзі, я б хотів запропонувати нову тему для обговорення "Іван Мазепа Герой чи?",
от тільки у мене до вас прохання:
чи немогли б ви створити цю тему, бо я нажаль на вмію створювати в форумі нову тему для обговорення!!!
з повагою Ант

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ!!!
БО Я Є ЗЛО І ІМ'Я МЕНІ ЛЕГІОН!!!

IgorisiusДата: Сб, 01.12.2007, 14.54 | Повідомлення # 20
Голова організації
Група: Модератори
Повідомлення: 270
Репутація: 3
Проблема українців в тому, що вони самі не знають, хто їхні герої, що в них за нація і хто має керувати. Совок про себе дає знати ще дуже добре. Той проект хороший і недосконалий, але треба ж коли-небудь починати...

PosseydonДата: Сб, 15.12.2007, 01.17 | Повідомлення # 21
Майор
Повідомлення: 423
На мою думку вибирати "Великих українців" потрібно по різних сферах життєдіяльності, тому що їх є дуже багато і кожен по своєму прислужився Україні і українському народу.

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

papirДата: Вт, 18.12.2007, 16.30 | Повідомлення # 22
Булавний
Posseydon, повністю підтримую, от наприклад Грушевський був хорошим істориком, але політиком нікудишнім і яка ж тоді стала Україна? happy

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"

IgorisiusДата: Вт, 18.12.2007, 16.32 | Повідомлення # 23
Голова організації
Я не знаю, чи в тому проекті будуть переможці, але певно що так smile
То треба, щоб тими переможцями були всі, які подані народом і за яких проголосувало, приміром 10 000 людей.
Бо героїв у нас таки багато...

papirДата: Вт, 18.12.2007, 18.23 | Повідомлення # 24
Булавний
Igorisius, але в українському суспільстві є велика проблема, на нас чинять тиск як із зовні так і внутрішньо, що і впливає на той чи інший вибір, і навіть 100 000 можуть обирати героєм того хто в дійсності ним не являється, але в підсвідомість вмонтованний як великий українець cool

HyligankaДата: Пт, 11.01.2008, 03.15 | Повідомлення # 25
Майор
Повідомлення: 331
papir, respect !

Дякую тим,хто мене любить-ви робите мене кращою!
Дякую тим,хто мене ненавидить-ви робите мене сильнішою!
Дякую тим,кому взагалі всерівно-ви потрібні для масовки!
Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

lupikДата: Ср, 23.01.2008, 22.21 | Повідомлення # 26
Вістун
Повідомлення: 23
Posseydon, я погоджуюсь із тобою, але тут є деякі важливі нюанси. Недавно по телику бачив програму, де і обговорювалось питання відбору 100 найвидатніших українців, і як не дивно каменем спотикання стало історичне розмежування україни на Схід і Захід, кожна з яких має своє представлення про найвидатніших українців, окрім, напевно таких людей, як Шевченки чи Клички. Тому я думаю, доки не буде єдності в серцях, не буде єдності в поглядах!!! happy

житти заради життя

IgorisiusДата: Чт, 31.01.2008, 15.21 | Повідомлення # 27
Голова організації
papir, я от не знаю, чесно...
Тоді створити фахову комісію, яка б ткнула українців у власних героїв?
Чи все-таки герой для більшості народу є дійсно героєм?

Тому я думаю, доки не буде єдності в серцях, не буде єдності в поглядах!!!

Круто сказав smile

TsalДата: Чт, 31.01.2008, 15.44 | Повідомлення # 28
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 217
Репутація: 8
papir, наприклад був випадок коли за Цушка "проголосувало" 16 000 осіб з одного мобільного, wink і таких випадків може бути багато. Або починають висувати на це почесне звання повністю абсурдні кандидатури такі, як Ленін наприклад wacko

Україна понад усе!!!

VolyaДата: Пт, 01.02.2008, 17.33 | Повідомлення # 29
Майор
Повідомлення: 384
Великим Українцем слід вважати войнів, усіх поколінь, які проляли свою кров заради захисту інших людей, які через рік други деятий... сядуть і будуть розглагольствувати: чи це добре, шо воєвода Дмитро затримав орду біля Києва, а чи добре шо вояки д Галичина затримали більшовизацію країни на 3 дні., ачи добре зробили козаки піднявши повстання у 1648 році., чи добре шо Ковпаківці воювали із фашистами на Українській землі за Укра рад респуб і водночас грабуючи її населення.
я думаю шо це люди і є героями своєї землі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Честь і слава

ZyzikДата: Пт, 01.02.2008, 18.22 | Повідомлення # 30
Булавний
Повідомлення: 74
Репутація: 2
Кожна епоха достойна своїх героїв. І ми не можемо об`єктивно оцінити здобутки одних та зневажити інших. А взагалі, як на мене, в цей проект необхідно включити свіх крім осіб, які жили у XXст. та наших сучасників. Тому що будь яке рішення буде політизованим, а цього не можна допускати!!!!

Джерело нашої мудрості - наш досвід. Джерело нашого досвіду - НАША ДУРІСТЬ!!!

Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » "Великий українець"
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Хостинг від uCoz