МНПТ "Обереги"
Вт, 26.09.2017, 07.48
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Klapal, Posseydon, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » "Великий українець"
"Великий українець"
HyligankaДата: Сб, 17.11.2007, 23.57 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 331
Репутація: 4
Статус: Offline
Зараз на Інтері розкручують новий проект, метою якого є визначення "великого українця",як на вашу думку,хто ним має стати???

Дякую тим,хто мене любить-ви робите мене кращою!
Дякую тим,хто мене ненавидить-ви робите мене сильнішою!
Дякую тим,кому взагалі всерівно-ви потрібні для масовки!
Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

VolyaДата: Пн, 19.11.2007, 16.57 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Hyliganka, то напевне буду ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ! tongue

Честь і слава

DFNДата: Пн, 19.11.2007, 18.18 | Повідомлення # 3
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 443
Великих українців ми зможемо визначити коли вимре все совкове покоління... Років 30 треба напевне , ате що відбуваєтся зараз великий блеф... angry

Бог і Україна

IgorisiusДата: Пн, 19.11.2007, 18.22 | Повідомлення # 4
Голова організації
Повідомлення: 270
Репутація: 3
Їх багато, дуже багато...
Бандера, Шухевич, Шептицький, Хмельницький, король Данило, Ярослав Мудрий, Шевченко Тарас, Леся Українка, Іван Франко, Грицько Сковорода

MisterDJONДата: Пн, 19.11.2007, 19.08 | Повідомлення # 5
Група: Видалені

Я б не радив перелічувати Igorisius, тут дуже багато нюансів і спірних питань але я думаю десь з тисячу людей можна визначити за спільними ознаками
одного ні в якому разі
а за совкове поколіня можна сперечатись якраз воно багато в чому показало хто є справжнім українцем а хто перевертнем

IgorisiusДата: Пн, 19.11.2007, 19.26 | Повідомлення # 6
Голова організації
MisterDJON, тут мої уподобання, а нюанси і спірні питання мене не цікавлять, якщо про тих людей трішки знаю. Звичайно, що це мала частка, але треба хоч когось та й назвати

MisterDJONДата: Пн, 19.11.2007, 19.30 | Повідомлення # 7

я маю на увазі ті спірні питаня які якраз на Інтері і обговорюються де народився чи знав чи знає укр. мову де жив і т. д.

SanyaДата: Пн, 19.11.2007, 19.52 | Повідомлення # 8
Вістун
Група: Користувачі
Повідомлення: 27
Репутація: 1
На мою думку, визначення одного "великого українця" є не зовсім правильним, адже з названої Igorisiusом плеяди усі цілком заслуговують на це звання і судити нам хто з них більше зробив для України це просто абсурд. angry

IgorisiusДата: Пн, 26.11.2007, 15.55 | Повідомлення # 9
Голова організації
MisterDJON, з живих людей взагалі нікого не треба зараховувати до великих українців...
Крім Ліни Костенко

VolyaДата: Пн, 26.11.2007, 18.57 | Повідомлення # 10
Майор
Igorisius, а шо спец. чекати їхньої смерти!! tongue biggrin smile

Честь і слава

papirДата: Пн, 26.11.2007, 20.04 | Повідомлення # 11
Булавний
Повідомлення: 57
Та можливо не смерті треба чекати, просто серед живих таких ще нема, а тих яких можна зарахувати ще ненародилися. В нашій ненці Україні поки що кожен дбає про свій карман, і рідко задумується про ідею. Ось приклад, коли з поляком говорити про Польщу, він і зараз думає що вона мала б бути від сяну до Дону. А чи кожен українець їде у Польщу досліджувати історію українців які проживають там, чи багато українських дослідників побувала на Кубані щоб провести дослідництво їхніх козацьких традицій у теперішній культурі, щоб потім порівняти з нашими. Скоріше наші 50 на 50 з американцями будуть добувати нафту в нашій зоні Чорного моря, ніж інвестують у побудову власної, чи не так. cool

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"
"Якщо ти вільний в думках все остальне ніщо"

VolyaДата: Вт, 27.11.2007, 15.31 | Повідомлення # 12
Майор
papir, Поки буде таке ставлення до самих себе, то нічого не зміниться!!!
І якшо за нафту пішла мова, то наші, скорше всього собі набють кішені, і вопше, ні х... а не зроблять!!!! wink

Честь і слава

papirДата: Вт, 27.11.2007, 16.39 | Повідомлення # 13
Булавний
Volya, В цьому і вся суть нашої проблеми, ми критикуємо і звинувачуємо у своїх бідах усіх кого можна окрім нас самих, а це на мою думку дуже низько. Давайте розберемося з тими кого обираємо до різноманітних рад, оприділимо обєктивність власної історії (почнемо не перебільшувати зародження і розвитку цивілізації на Україні, а виведемо правдиві корені)..... Але ж ні ми українці навіть власний геноцид визнати не можемо, а шукаємо героїв які були або недалекоглядними, або потурачами різноманітних політичних течій. Це ще раз доказує, що українці тільки починають осмислювати демократичні цінності, але в одночас кидатися гаслами про фактичне їхнє використання...

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"

xtoznaДата: Вт, 27.11.2007, 17.02 | Повідомлення # 14

Igorisius, на рахунок Ліни Василівни Костенко 100% згодна.
А я би до великих українців без сумніву віднесла мого улюбленого "техніка" "Народної волі" - Миколу Кибальчича (перший у світі проект реактивного літального апарата). Правда, за національністю він був сербом, а вважав себе росіянином... sad Але ж українську мову напевне знав!

papirДата: Вт, 27.11.2007, 17.57 | Повідомлення # 15
Булавний
xtozna, але суть то не втому, а в тім що серед наших таких дуже мало................

Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » "Великий українець"
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Хостинг від uCoz