МНПТ "Обереги"
Пн, 16.07.2018, 22.14
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 237

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
 • Сторінка 2 з 3
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
Модератор форуму: Klapal, Posseydon, Igorisius  
Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Князі руські... (Від Кия і далі...)
Князі руські...
xtoznaДата: Вт, 27.11.2007, 19.05 | Повідомлення # 16
Група: Видалені

Volya,
У поляків вона взагалі краща!
А що там на Балканах??? Там по-моєму лише хорвати - католики...
 
papirДата: Вт, 27.11.2007, 22.02 | Повідомлення # 17
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Volya, Відповім спочатку на твоє запитання, щодо запитання хто такі європейці. Європейці це сімейство індоєвропейських народів, яке встановило і розвинуло власні ціності до 21 століття із єгипето-греко-македоно-римського надбання, але у кожного європейського народу існують свої прийдешні відмінності, які в свою чергу були сформовані на основі проживаючого на тутешніх територіях народів (в нашому випадку основним стимулючим фактором у індоєвропейців була словянська прасімя, яка в процесі свого розвитку розвинула свої здібності і перейняла загальноєвропейські цінності, тобто віра в єдиного Бога, патріархальні відносини (які з часом розвинулись в матро-патріархальні), «розумного правителя» (тобто не терана; вчому бачимо вплив сааме християнства і деформації демократії, чого не дала ні одна релігія планети), розвинений гуманізм, капіталізм, соціалізм, капіталізм, демократію і т. д. цей список ніколи не закінчиться.
Щодо ідеї панєвропеїстичних досягнень і європейського менталітету, зауважу що утворення ЄС підтвердило першу тезу, а спроба прийняття (яка повторилася і повториться) євро конституції підтверджує формування такого менталітету.
Щодо твоєї тези про повернення цінностей словянського минулого, то в Європі в Німеччині Гітлер спромігся обдурити увесь свій народ (дай таланти Гітлера Канигіну!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) підняв на розвиток староарійські цінності, традиції і релігію, і вказав на панівне становище німців у світі. Мені здається що він самий яскравий приклад того, що висунення забутого для розвитку сучасної держави приводить до страшенних втрат і жертв іншомислячих і вільних у виборі людей.
Щодо наших ціносте (як окремо взятого народу) то лише згадай «Правду Руську» Ярослава Мудрого, «Повчання дітям» Мономаха, та інше. Це ті речі які прийшли через віки до нас, і це наше УКРАЇНСЬКЕ. А щодо втрат, так усі народи щось колись тай втратили, ми б уже освоїли простори космосу, якби від самого початку вчилися на власних помилках.
Щодо воєн, то вони, справді, відіграли велику роль у розвитку технічного і наукового розвитку як Європи так і світу. Я ж мав наувазі що усі войни в Європі відгриміли, а точаться лише серед великих (та і середніх і малих також) компаній і корпорацій……..
І на останок, згадай що перси сповідували Зороастризм, а зараз в Ірані назбирається хіба що невелика пригоршня цих віруючих…
Давай розвивати ціності теперішні, щоб не тормозитися розвитком старих цінностей, без питань ми це маємо знати, що люди тоді жили так а не поінакшому, але для майбутнього це вього лиш історія і фактично уже тупіковий період
cool


"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"
"Якщо ти вільний в думках все остальне ніщо"
 
VolyaДата: Ср, 28.11.2007, 17.30 | Повідомлення # 18
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Репутація: 4
Статус: Offline
papir, Ти хочеш мені розказувати, шо варвари (Германці, Гали, Саксонці....)розвинули власні ціності до 21 століття із єгипето-греко-македоно-римського надбання!!!
А часом не природним (Своїм) правом вони керувалися (хто сильніший той вождь, чиї племена захоплять інші то вони над ними правлять), а згодом під правом Папи римського получали корону, і імператорський чи королівський титул. Якшо ми нащадки аріїв то слід сказати, що у нас найшвидше появилась демократія(Антський Союз, Племенні обєднання...). А демократія до нічого доброго не приводить (РИМ упав, РУсь розпалася на 152 князівства) через не ї ми завжди страждаємо!!!!!!!
НА твому місці яб гітлера сюди не приписував(не ті часові рамки), тим паче ЄС. говоримо про середньовіччя!!!!!!!!
Ти слушно зауважив, що у нас є памятки права Я. Мудрого, Мономаха -скажи їх хтось колись взяв доуваги, як історичний факт(хороша теза Бутьте разом, бо як не буде згоди, то буде занепад і розруха та війна... ).
На рахунок війни: я не знаю століття, уякому в Європі спокійно жилося(Ось маємо 21 Поміч в іраці -є, В Авганістані-є,далі Чечня, курдистан із Туреччиною, а конфлікт за таманський півострів, ірланді, шотландці та англійці...... )
Ти згадав про персів аяк так сталося шо в них опинилось мусульманство(можна провести паралелі Язичництва і християнство)
Останній абзац можна не критикувати.!!!!!!! і саме образливе, шо в історії нічого не можна змінити!!!!!! sad


Честь і слава
 
papirДата: Ср, 28.11.2007, 23.50 | Повідомлення # 19
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Volya, Почнемо з того, чого нажаль з моїх тез ти нічого не врахував. Я зазначав що війна є стимулом розвитку, а щодо демократії і Римі чи на Русі, ти глибоко помиляєшся. Така сама демократія була, а то і гірша у греків Античного Світу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (не завжди довіряй джерелам, які пишуть що в Середньовіччі чи в античності була демократія). Війна в Європі, та і у цілому світі, була вирішальним фактором розвитку чи смерті тої чи іншої цивілізації, теперішні війни (Афган, Ірак, Ізраїль, Туреччина...) ведуться, якщо ти міг замітити, проти ТЕРОРИЗМУ, ще треба добре розбиратися чи за нафту воювали і воюють, чи за захист власних родовищ, які розміщенні в країнах, які чітко і ясно заявили про підтримку терору і хаосу у світі. Ні одна війна 21 ст. не приєднала одну країну до іншої і не провела асиміляцію чи знищення культурних надбань, повторюю зараз ідуть війни корпорацій (хоча як не сумно гинуть мирні жителі). А з існуючих бойових можливих конфліктів є Косово, бо навідь розєднання шотландців з англійцями, чи вихід фламандців з Бельгії відбудеться не кровожерливо, а з розумінням прав на існування, як окремого народу в скл ЄС
Щодо Гітлера і ЄС, це всього паралелі історичного розвитку європейської свідомості, яка формувалася на сонові заложених недемократичних (ще тоді) ціностей єгипето-греко-македоно-римської культури.
Про Я. Мудрого і В. Мономаха згадували в свої часи, і робили висновки: Б. Хмельницький, Т. Шевченко, В. Чорновіл ... (різні люди різних епох)
Щодо християнства, то згадай хто з князів раніше прийняв його, так що і від Ольги можна навіть починати визводити початок хрещення Русі. Мені здається що тоді люди просто переходили у віру не з нічого робити, а пізнаючи її. Хіба не християнська Біблія була зразком Руської Правди і Повчання...


"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"
"Якщо ти вільний в думках все остальне ніщо"
 
VolyaДата: Чт, 29.11.2007, 16.10 | Повідомлення # 20
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Репутація: 4
Статус: Offline
papir, Автономія Курдистану появилася(хоч це і не вЄвропі, але вплив європейців помітний).
НА рахунок війни, то ти мене не зрозумів (Українська держава постала із війн)
БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗРОБИВ ВИСНОВОК?: Чогош відбулася Чорна рада,Чого сотники повстали,...
Шевченко ?
Чорновіл в нього ідея то була, а результат!!!!!!!!!!!!!!, ти згадай як РУХ розвалили (кого вбили, кому руку підмастили....)
чому від Ольги, Дір та Аскольд були християни, і у 860 році сказано у візантійському Літописі, шо створена Руська митрополія, значить шо зародркцеркви уже існував попри язичництво. а ще раніше вважають шо київську землю охрестив князь Кий, ше раніше то коли ми були під Аварами, то ми були під порядкуванням ""католицького християнства""(тоді ше поділу не було, але умовно)- це доказується, тим шо мощі римського папи були у Десятинній церкві.


Честь і слава
 
papirДата: Чт, 29.11.2007, 19.03 | Повідомлення # 21
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Volya, Та дочого тут Курдистан, на Сході своя культура і тим більше свій менталітет, відмінний від Західного (дам рекомендації тобі щодо менталітетів на планеті прочитай Гумільова, Васільева, Азімова - зрозумієш шо таке менталітет Сходу, Європи і т. д. - хоча двоє з них росіяни, але ідеї непереборні, хоча пошукай серед наших, Чмихов наприклад, ну крім тої праці шо петровський давав на першому курсі, але ітам висновки глобальні............а далі вперед, сам продовження найдеш тякщо зацікавить)
Дочого Б. Хмельницький, і до чого рада яка зібралася на вибір гетьмана в середині 17 ст.
А в останьому ти суперечиш сам собі, знаючи що християнство на Русі запроваджувалося раніше Володимира, а в перших тезах вказував що і до словянки могло в нього виникнути кохання, що посприяло б модернізації язичництва.
Я так поняв ми спиричаємось на рахунок впровадження християнства. Тому я тобі скажу, візьми Біблію відкрий на любій сторінці або прочитай усю, і ти зрозумієш мудрість, віру і безсмертність християнства, а також осягнеш частково Бога.
Так ти мені скажи за яку ідею Чорновіла вбили? Часом не за радикакльність націоналізму і спробою перевороту тогочасної влади. А мудрість предків він сприйняв прямолінійно і намагався втілити їх в життя українського суспільства, і завдяки таким людям принаймні я можу говорити про патріотизм, а не крайній націоналізм (без образ якщо сповідую трохи інші ідеї)


"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"
"Якщо ти вільний в думках все остальне ніщо"
 
IgorisiusДата: Сб, 01.12.2007, 15.07 | Повідомлення # 22
Голова організації
Група: Модератори
Повідомлення: 270
Репутація: 3
Статус: Offline
Християнство як особиста віра кожної людинм-the best!
Але Володимир впровадив релігію не від того, що захотів, щоб всі осягнули правдивого Бога, а з державницьких корисливих інтересів(хоча все-таки Бог сидить вище Володимира і то певне Його план smile )
Біда, що в людей вільна воля і вибір, тому люди хотіли у всі часи і хочуть тепер пристосувати релігію до своїх бажань, а має бути навпаки.
Тому респект Володимиру за хрещення(до якого також купу питань, зокрема, чи було воно з Риму чи Візантії), але на святого він не тягне.
Проте, мабуть, треба, щоб народ мав своїх святих...
 
PosseydonДата: Сб, 08.12.2007, 14.20 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Репутація: 4
Статус: Offline
Igorisius, все таки розберуть в тому що християнство впроваджувалось із державницьких корисливих інтересів лише історики, ну і кілька толкових людей, а для решти народу Володимир Великий є Святим. Це по-перше, а по-друге окрім християнства ним було зроблено ще велику кількість справ, які принесли славу Київській Русі.

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!
 
VolyaДата: Пн, 10.12.2007, 17.03 | Повідомлення # 24
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Репутація: 4
Статус: Offline
Спеціально для Igorisius, : сайт дея знайшов , шось цікаве, і перше в інтернеті про Князя Бравлінга (ukrlife.org/main/prosvita/_sviato.htm)
"БРАВЛІН
князь київський

Автор оповідання про житіє святого Стефана Сурозького розповідає, що на грані VIII і IX віків князь русів Бравлін здійснив з Дніпра успішний великий морський похід проти візантійських колоній на південному березі Криму і закріпив за собою Кримське узбережжя від Корсуня (нинішнього Севастополя) до Керчі включно. Десять днів вітрильно-гребний флот Бравліна штурмував Сурож (нинішній Судак) і взяв його штурмом: " ... і пішли по морських берегах до Сурожа і там утворили Сурож; край той був сонячний і підлягав Києву." (" Велесова книга". Дощечка 6е.) Потім флот русів провів вдалу десантну операцію проти Амастриди, що знаходилася на місці сучасного турецького міста Синопа. Таким чином, древні українці при допомозі військового флоту ще у восьмому столітті твердо стали на чорноморському побережжі Криму. Це відповідно спонукало значний розвиток військово-морського мистецтва і флоту древньої Русі. В цей час значним портом у гирлі Дніпра стають Олешки, нинішній Цюрупинськ, а Дніпро вже тоді являвся важливим торговим шляхом не лише для київських купців. Безпеку цього торгового шляху забезпечував княжий флот.
Роки життя, як і час правління Бравліна, залишились невідомими."

Добавлено (10.12.2007, 17.03)
---------------------------------------------
Це один варіант, бо ше читав у тійкнизі, про те, шо він жив на межі 5-6 ст. н.е. і назви Бравлінг, чи Браунінг впринципі одні і тіж самі!!!! І саме він, у сфері військового освоєння морів, зібрав так званий княжий флот! Смію замітити, шо то ше тільки українці(Без варягів)!
Славний предок!! нє? cool


Честь і слава
 
PosseydonДата: Пт, 14.12.2007, 16.40 | Повідомлення # 25
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Репутація: 4
Статус: Offline
Volya, про Бравліна не чув, але якщо це дійсно достовірна інформація, а не роздуми "пяного їжачка", то тобі за це respect

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!
 
VolyaДата: Пн, 17.12.2007, 17.11 | Повідомлення # 26
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Репутація: 4
Статус: Offline
Posseydon, НУ ти і нахаба!! !!!!!! ти на сайт зайди що вище вказаний тоді починай всяку музню теревенити!!!! biggrin biggrin biggrin

Честь і слава
 
PosseydonДата: Пн, 17.12.2007, 17.18 | Повідомлення # 27
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Репутація: 4
Статус: Offline
Volya, я не нахаба, а розсудлива людина. На сайтах можна писати різні дурниці, в які потім вірять всякі неотесані мужлани, а ти докажи, що це дійсно документ вартий уваги. wacko

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!
 
VolyaДата: Пн, 17.12.2007, 17.35 | Повідомлення # 28
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Репутація: 4
Статус: Offline
Posseydon, почитай "житіє святого Стефана Сурозького"!!!!! це історичний документ!
ше переглянь" У "Житії св. Георгія Амастридського" є згадування про те, що "погибельний своїм ім'ям і справами народ Русь" спустошив Північне Причорномор'я, береги Малої Азії від Константинополя до Синопа. У "Житії св. Стефана Сурозького" говориться про те, що "руська рать" зі своїм князем Бравлином приблизно в той час спустошила візантійські міста на південному узбережжі Криму.

Так шо ти почитай і зроби висновок


Честь і слава
 
PosseydonДата: Пн, 17.12.2007, 17.52 | Повідомлення # 29
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Репутація: 4
Статус: Offline
Volya, ну от і напиши посилання на ці джерела, які на твою думку є достовірними, а ти пишеш посилання на якийсь там сайт wink

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!
 
papirДата: Вт, 18.12.2007, 01.04 | Повідомлення # 30
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Posseydon, саме краще якби він представив архівну інформацію по документах (тобто де їх можна взяти) і підтвердження академіків і експертів про достовірність і автентичність данних документів, а потім і навіть на сайт де представленна така інфа можна дивитись, бо сайти які показують достовірність без перевірки експертів, а якщо і з посиланнями на таку перевірку, що справді існувала, але в дійсності ніхто нічого неперівіряв, то ці сайти можуть блокувати відповідні служби які займаються розповсюдження інфи в неті без підтвердження на достовірність але з посиланням на імя тих чи інших експертів. Тобто і в неті існує певний контроль над розповсюдженням авторського права.

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"
"Якщо ти вільний в думках все остальне ніщо"
 
Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Князі руські... (Від Кия і далі...)
 • Сторінка 2 з 3
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
Пошук:

Хостинг від uCoz