МНПТ "Обереги"
Вт, 25.07.2017, 18.38
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 233

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Klapal, Posseydon, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Князі руські... (Від Кия і далі...)
Князі руські...
IgorisiusДата: Пт, 16.11.2007, 16.52 | Повідомлення # 1
Голова організації
Група: Модератори
Повідомлення: 270
Репутація: 3
Статус: Offline
Чия роль в історії України, чи то Руси, є найбільшою?
Скільки міфів існує на рахунок князів?
Хто ваш улюблений?

VolyaДата: Пт, 16.11.2007, 17.00 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Репутація: 4
Igorisius, Князя Браулінга де забули (він Візантію громив і Царград брав)

Честь і слава

IgorisiusДата: Пт, 16.11.2007, 17.18 | Повідомлення # 3
Голова організації
Хто такий Браулінг???????????

ZyzikДата: Сб, 17.11.2007, 16.26 | Повідомлення # 4
Булавний
Повідомлення: 74
Репутація: 2
На мою думку у історії України, чи то Руси вагому роль відіграли два князі: Володимир і Ярослав. Перший заложив фундамент держави(об`єднавши під одну релігію), а другий розвинув у цій державі культуру до високого рівня, як на той час! respect

Джерело нашої мудрості - наш досвід. Джерело нашого досвіду - НАША ДУРІСТЬ!!!

IgorisiusДата: Сб, 17.11.2007, 20.20 | Повідомлення # 5
Голова організації
Zyzik, ти знаєш, що Володимир канонізований, хоча мав величезний гарем. Думаєш, що це нормально?

ZyzikДата: Пн, 19.11.2007, 14.18 | Повідомлення # 6
Булавний
Повідомлення: 74
Репутація: 2
Igorisius, як казав нажаль покійний Шумський І.І.: "Кожну історичну подію, або діяча необхідно розглядати з точки зору тієї епохи якої це відбувалось". На той час це було нормальним явищем....
Проте, як на мене, тут необхідно погодитись, що він вніс вагомий внесок у розвиток Русі.

Джерело нашої мудрості - наш досвід. Джерело нашого досвіду - НАША ДУРІСТЬ!!!

VolyaДата: Ср, 21.11.2007, 16.06 | Повідомлення # 7
Майор
Zyzik, Igorisius, Князь ВОЛОДЯ солідний хлоп, його не слід чіпати. Він останній із Київських князів, що володів Закарпаттям, та перший, хто завоював повагу у Греків, кАТОЛИКІВ, мУСУЛЬМАН, і решту народів та релігій;
НА мою думку релігійна реформа (12 богів) також дала б свій результат. Просто потрібно було здобути ще один "Любовний" трофей. happy

Честь і слава

papirДата: Пн, 26.11.2007, 19.56 | Повідомлення # 8
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 57
Репутація: 1
Volya, Можливо ти в чомусь і правий, для самого себе це точно, але треба врахувати що цінності християнства на порядок вищі усіх цінностей варварських культур. Так розберемось із ідеєю християнства. Суть головна в ній те, що не любовний трофей шукати треба, а зрівнювати націю з іншими такими ж народами. Мудрість Біблії полягає не тільки в тому шо вона є, але й утому що вона записана і повністю не зрозуміла з різних точок зору. Саме нерозумілість чогось штовхає людство до розвитку і т. д. cool

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"
"Якщо ти вільний в думках все остальне ніщо"

VolyaДата: Вт, 27.11.2007, 15.41 | Повідомлення # 9
Майор
papir, тоді поясни, нашо було Християнським просвітителям приносити (насаджувати) християнство на людей, які ше не дозріли до нього(звичайно не всі). З точки зору того періоду, треба було виділитися серед інших народів(Я розумію це так: можливо суто Київська та Чернігівська землі усвідомлювали що дасть християнство на цьому етапі, але решта земель просто насильно Христиїнізовано. Зараз можна балакати, що це, дуже добре, що Володимир Похрестив Русь, але у той час це виглядало, як нова забаганка князка, щоб сподобатись людям укиєві та продовжити славну історію своєї родини(маю на увазі княгиню Ольгу) ну і не слід забувати військовий аспект, та кохання!).

Честь і слава

papirДата: Вт, 27.11.2007, 16.28 | Повідомлення # 10
Булавний
Volya, Суперечити не буду, що на перших порах християнство насаджувалося, але і було свідомо освідченне населення, яке розуміло мету процесу прияняття нової віри. Тут виникає питання що ж такого принесло християнство, чого не дала попередня віра? На сам перед це освідченність, віра у загробне життя в якому буде всім розданно по їх гріхам, боротьба людини з сатаною, а силу надає Бог, незалежність людини від примх природних законів... І головне, напевно, і те що релігія виправдовувала існування князя, як особи яка рівна усім людям, а не є божественною чи вищою силою за інших людей. Ісус вказував на спасіння не через сліпу віру словам оракулів, а через свідоме розуміння його вчення і осмислення свого існування як людини, яка одночасно є невідємною частинкою природи і разом з тим відповідає за її існування, а не залежить. Тобто, пропозиція свободи і відповідальності (або правління над чимось) ставала примхою до виховання і утвердження освідченності і свідомої влади в державі, яка одночасно і мала розуміти свою відповідальність перед людьми, щоб взвісити її на терезах добра і зла перед богом. Це так би мовити зупиняло деяких можновладців від фактично "фараонського" правління. cool

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"

VolyaДата: Вт, 27.11.2007, 16.58 | Повідомлення # 11
Майор
papir, Я погоджуюсь із твоїми словами, але Християнство "відірвало" корінне населення (словян у дпному випадку) від свого первинного розвитку. Я вважаю що сила зброї робить більше ніж культурна освідченість(згадати попередників- Кий, Браулінг, Олег, Святослав - За допомогою меча усе твориться і навідь культура та Християнство (згадай хрестові походи)). Я не хочу заперечити фактор християнства у консолідації Русі, та згодом обєднанні, але ж можна зробити висновок, що теж саме християнство і розділило Русь (Київська метрополія, Галицька...).
Ще один плю у Християнстві, так це те що перед церковним, Божим Законом усі люди є рівні, незважаючи на їх статус у сус.. І добре, що Володимир не прийняв так зване "католицьке" християнство, о тоб були б мали "Фараона" у Римі

Честь і слава

xtoznaДата: Вт, 27.11.2007, 17.12 | Повідомлення # 12
Група: Видалені

Volya,
А так взагалі "фараона" не мали, і розсипалися як картковий дім...
prof Ще Грушко говорив, що католицизм - важливий консолідуючий фактор, без якого не сформувалася би західноєвропейська цивілізація... І жаль, що ми до неї не входимо, правда? А всьому вина - Володимир!!! angry

Повідомлення відредагував xtozna - Вт, 27.11.2007, 17.13

papirДата: Вт, 27.11.2007, 17.46 | Повідомлення # 13
Булавний
Volya, Можливо ти в чомусь і правий, але фактор сили ніколи не був виправданий. Згадаємо Олександра Македонського, як би він не стимулював синтез єгипо-греко-македон культури з шумеро-асиро-перською, то усі його завоювання були б забуті, і стояв він би на рівні з Ганнібалаом.
Колись одна людина хотіла завоювати світ, пригнітити усі народи, підкорити їх собі, але він це хотів зробити зброєю, сам потім і застрелився від безсилля.........
Зараз свідоме людство, за допомогою того ж християнства (саме воно і дало пасіонарний поштовх розвитку римо-варварського і словянського суспільств, і саме воно було самим головним чинником який заклав фундамент розвитку європейської цивілізації і просування її цінностей на увесь світ) створює європейський менталітет людини, і як не дивно, але знову європейці (переганяючи і американців, і японців і т.д.) стають єдиною консолідуючою силою зберження миру і спокою та розвитку глобалізації на планеті.
саме християнство, яке має здатність до постійної мінливості і адаптації до сусп законів, чого позбавленні будизм і іслам, виступає стимулом правомірного формування законів демекратично розвиненого суспільства. Тобто, маючи Біблію (збірник ідеальних законів і повчань, та життєписів), наше суспільство (я маю на увазі європейців) має наглядний посібник ідеального досягнення так званого "комунізму", раю, благополуччя і т. д. тут на Землі.

Добавлено (27.11.2007, 17.46)
---------------------------------------------
xtozna, Мені здається, що не тільки католицизм, а й православя, уніатство і протестанство консолідують інкорпорування європейських держав в єдину конфедерацію економічного і політично-воєнного захисту, але нам нажаль до цього напевно не дожити........... sad

gL@veДата: Вт, 27.11.2007, 17.49 | Повідомлення # 14
Майор
Повідомлення: 341
Quote (xtozna)
католицизм - важливий консолідуючий фактор

І від кого ти набралась таких прокатолицьких настроїв? dry

НЕ КАЖІТЬ МЕНІ, ЩО Я МАЮ РОБИТИ І Я НЕ СКАЖУ КУДИ ВАМ ЙТИ.

Повідомлення відредагував gL@ve - Вт, 27.11.2007, 17.52

VolyaДата: Вт, 27.11.2007, 18.58 | Повідомлення # 15
Майор
papir, європейці (переганяючи і американців, і японців і т.д.) стають єдиною консолідуючою силою зберження миру і спокою та розвитку глобалізації на планеті (Європейський менталітет!!!! взагалі то про таке я ще нечув!)

А на рахунок миру, щось тут дуже темно у європі завжди точилися війни, от прикол втому, що чомусь у європі ці періоди показані із героїчної сторони, із добавкою різних двірцевих інтриг, а у словян-це просто великий смуток, або радість biggrin , на рахунок консолідуючого фактору незаперечую НА європейські народи заважди рівнялися, і брали у приклад. З одного боку це добре, а з другого це призвело до забуття, і незнання своїх прикладів (військову майстерність у Святослава хтось перейняв, летючі кораблі Олега... ГА?).

Ще до тебе питання Хто на твою думку Європейці? (я вважаю, що ті хто живе у центрі Європи-тобто Українці, отже Словяни smile tongue ).

xtozna, я поважаю Грушкка В.С., але миж усетаки словяни!!!!!!!!, ти подивись що діється на балканах, у поляків трошки краща ситуація!!! surprised

Честь і слава

Форум » Своя балачка. » Розмови про Історію » Князі руські... (Від Кия і далі...)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Хостинг від uCoz