МНПТ "Обереги"
Нд, 19.11.2017, 19.56
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Klapal, DFN, Igorisius, Hyliganka 
Форум » Своя балачка. » Балаканина » Дорослість (В чому Ви бачите дорослість?)
Дорослість
ФеніксДата: Чт, 03.04.2008, 23.25 | Повідомлення # 31
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 63
Репутація: 2
Статус: Offline
babay, перше -безвідповідальнОЮ, друге - я мало не єдина з цього форуму не прагну лишитись ані дитиною, ані в дитинстві назавжди.
wiedzmin, соррі, але, на відміну від тебе, здатна і на власні думки.
Quote (wiedzmin)
дитинство і дитина зовсім різні трактовки

здається я саме це й сказала. як в тебе інша думка - пояснюй, одною критикою ти ніц розумного не досягнеш

И тогда пришел ко мне Жаб и посмотрел на меня большими глазами, и я понял - если кого-то любишь, то он обязательно вернётся к тебе так, как вернулся ко мне мой друг - Жаб.

wiedzminДата: Пт, 04.04.2008, 10.52 | Повідомлення # 32
Підполковник
Група: Свої
Повідомлення: 518
Репутація: 1
Фенікс, візьми книжечку з психології, педагогіки чи соціології і прочитай, що таке дитинство і що таке дитина, а не вносиш власні відкриття в науку. ЮЮ сказав на рахунок цього класну фразу "якщо ти зробив відкриття для себе, то не значить, що ти зробила відкриття для науки".Твоєю трактовкою те саме можна сказати і про твоє хоббі чи про чувачка в 23 роки, який думає одніє півкулею мозку. Мечем вдбили

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

ФеніксДата: Пт, 04.04.2008, 11.24 | Повідомлення # 33
Булавний
wiedzmin, він принаймні думає, навідміну від тебе.

И тогда пришел ко мне Жаб и посмотрел на меня большими глазами, и я понял - если кого-то любишь, то он обязательно вернётся к тебе так, как вернулся ко мне мой друг - Жаб.

wiedzminДата: Пт, 04.04.2008, 12.47 | Повідомлення # 34
Підполковник
Фенікс, помоєму не думає, якщо ні де не працює, знущається над своєю дівчиною і т.п. В чувака майбутнього нема. А ти не дитина, коли мами і тата дома немає сидіти з хлопчиком до 5 ранку і "тіко розмовляти". Бачу від мами навчилась. А коли та доросла, то чого з дітьми на форумі сидиш. Акела, дав тобі ясно зрозуміти забудь все, що повязано зі мною. Ти ж казала, що на цьому форумі такі ж больні, як я і ти витримаєш без ньог. От і дій.

мне и смерть игрушка...

ФеніксДата: Пт, 04.04.2008, 13.16 | Повідомлення # 35
Булавний
wiedzmin, хлопче - як проблеми з пам*ятю, то лікуйся, а не перекручуй слова. звідки ти знаєш шматки моо життя - мене не хвилює, але й ти казав, що чудово без мене проживеш. то в чому проблема?
соррі, але я не таке збочене, що можу всю ніч просидіти з другом тільки заради сексу. відкрию тобі таємницю - з цікавими людьми можна чудово провести час, просто розмовляючи за філіжанкою кави.
на маму мою досить вже намовляти - я про твоїх батьких ніц не кажу.
чому ж не працює? працює. ковалем. і зброю досить добру робить
а ти не знущаєшся?
я не казала, що з дітьми. наскільки пам*ятсю - то досить багато людей відгукнулись із бажаннями залишитись дітьми/ в дитинстві. так що слідкуй за словами.

PosseydonДата: Пт, 04.04.2008, 15.07 | Повідомлення # 36
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Репутація: 4
Фенікс, і wiedzmin, ви вже відверто задовбали своєю сваркою, чуть не на кожній темі. Давайте завязуйте з цим якнайшвидше, а то друзі адміни, скоренько вас заблокують і буде чистий спокій.
P.S. Ви обоє як малі діти (без винятків). І вам обом треба вдаритись трішки в дорослість. Що це за дитячі образи батьків і як наслідок безглузді "відгаркування" з іншої сторони. МОЖЕ ВИСТАЧИТЬ ВЖЕ!!!!!!!!!!!!!! angry

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

babayДата: Пт, 04.04.2008, 15.59 | Повідомлення # 37
Сотник
Повідомлення: 159
Posseydon, тебе цілком підтримую angry

Бог і Україна

wiedzminДата: Пт, 04.04.2008, 16.26 | Повідомлення # 38
Підполковник
Фенікс, я слова не прекручую, згадай останню сварку на рахунок помсти. Проблема в тому, що ти критикуєш кожне моє повідомлення. А тобі не здається, що ти не сама розумна в світі, чому ти тільки до мене тут лізиш. І взагалі ти казала, що зникнеш звідси. Зникай і швидко. Posseydon, да я дитина і хочу нею бути далі. Просто пані фенікс не визнає того що вона теж дитина, ще більша чим я. Начебто вже зникла з форуму, то ні їй ще хочеться. Ковалем він працює ну да з такими знаннями як внього далі не підеш. А на рахунок дітей ти хочеш сказати, що типу тут сама доросла. Дівчисько ти ще

мне и смерть игрушка...

ЛексіДата: Ср, 02.07.2008, 19.40 | Повідомлення # 39
Булавний
Повідомлення: 58
Нда...Прочитала я перепалки Фенікса і wiedzmin і ...задумалась. Навіщо створювати тему, задавати питання, а потім критикувати відповіді? sad
Мені здається що дорослість це таке поняття, що непідвладне визначенню (і щоб там не казали шановні психологи). Кожна людина бачить цю дорослість по-своєму, і також по-своєму прагне досягти її або уникнути.
Для мене дорослість - міцно стояти на ногах, жувати свій хліб, відповідальність і перед батьками, і перед друзями, суспільством, коханою людиною... Але у кожного дорослого повинна жити маленька дитина - щоб він умів веселитися, мріяти, хотів пізнати щось нове, міг зрозуміти власних дітей...
:-)

В кожного є своя голова на плечах

ФеніксДата: Чт, 03.07.2008, 00.10 | Повідомлення # 40
Булавний
Лексі, інуоли нможливо сумітити в собі дитину і дорослого. просто фізично не можливо. наприклад, коли береш на себе відповідальність за долю чи життя. тут вже не місце дитині,мало того - вона вже не повернеться.

wiedzminДата: Нд, 06.07.2008, 03.19 | Повідомлення # 41
Підполковник
Лексі, за перепалки: я просив адмінів стерти все, але вони відповіли, що це родзинка форуму. Я проти нічого не маю. І далі з Акелою планую жити в мирі. Фенікс, на рахунок совмещения (забув, як по українські), написали, що тримати у собі дитину і уміти перед такими серйозними речами цю дитину стримувати, та й взагалі вона сама стримується

мне и смерть игрушка...

ФеніксДата: Нд, 06.07.2008, 16.05 | Повідомлення # 42
Булавний
wiedzmin, і ще раз і повільно й чітко - таке враження, ніби півречення пропустив
Лексі, от тільки мене, як завше, не запитав про це...

wiedzminДата: Пн, 07.07.2008, 02.43 | Повідомлення # 43
Підполковник
Фенікс, нічого. Кажу дитину стримувати можна у будь якому випадку. Отже можна і поєднувати дорослість. А, то завше тебе нічого не питаю. Ок. І крім того я написав що "ПЛАНУЮ"

мне и смерть игрушка...

ФеніксДата: Пн, 07.07.2008, 12.12 | Повідомлення # 44
Булавний
можна грати дитину. але не залишати її. можта тримати дитину - але не стримувати. брата свого пам*ятаєш? довго ти його стримуватимеш?

ЛексіДата: Чт, 10.07.2008, 16.45 | Повідомлення # 45
Булавний
Повідомлення: 58
фенікс, про що wiedzmin тебе не запитав? бо я щось не зрозуміла ...

В кожного є своя голова на плечах

Форум » Своя балачка. » Балаканина » Дорослість (В чому Ви бачите дорослість?)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

Хостинг від uCoz