МНПТ "Обереги"
Сб, 22.07.2017, 18.52
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 233

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Klapal, DFN, Igorisius, Hyliganka 
Форум » Своя балачка. » Балаканина » Шлях України. (Де і з ким має бути Україна?)
Шлях України.
DFNДата: Нд, 16.03.2008, 13.59 | Повідомлення # 1
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 443
Репутація: 4
Статус: Offline
Бліьшість політологів і всяких і нших брехунів вважають. що в україни є три можливих шляхи розвитку:
1.Євроінтеграція
2.Спільно україно-російська інтеграці..і СНД..
3.Нейтралітет і неприєднання до жодної сторони.

Який на вашу думку правильний вибір і чому?

Бог і Україна

wiedzminДата: Нд, 16.03.2008, 15.58 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Свої
Повідомлення: 518
Репутація: 1
Варіант три. Це ми маєм диктувати всім свої умови, а не якісь придурки які не відчували на собі жорстокості нашої історії

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

MisterDJONДата: Вт, 18.03.2008, 17.58 | Повідомлення # 3
Група: Видалені

ми повинні збудувати Європу в Україні а не прагнути до якихось чужих культур.
Європу це мається на увазі порядок і дотримання законів що присутнє у Європі але аж ніяк не в нас!!!!
у нашої нації дуже особливі ментальність і культура, і тому вона нікуди не повинна інтегрувати і переймати чиїсь традиції і звичаї

IgorisiusДата: Вт, 18.03.2008, 20.12 | Повідомлення # 4
Голова організації
Група: Модератори
Повідомлення: 270
Репутація: 3
Підтримую MisterDJON, !
Нікуди не треба бігти, щось просити і казати: йо які ми нещасні і бідні. Маємо будувати свій дім. І не надіятись на Росію, США, Європу.

Не може бути їхня допомога безкорисливою. Це те саме, що Україна зімбабвійським поетам буде надавати гранти. Або ше шось в тому роді.

DFNДата: Вт, 18.03.2008, 20.19 | Повідомлення # 5
Генерал-хорунжий
нікуди ми і не підемо, де була земля наших предків. там і у нас залишаєьтся.., але тут скоріше ідется про вибр світоглядних цінностей...тобто, якщо ми будуємо європу, то це орієнтація на європу...приблизно так...українці мають визначитися зі своїм світоглядом...

Бог і Україна

IgorisiusДата: Вт, 18.03.2008, 20.22 | Повідомлення # 6
Голова організації
Повідомлення: 270
Репутація: 3
DFN, я особисто за проукраїнський світогляд. Бо Європа також неоднорідна і не завжди добра. А так як ми європейці, а передусім українці, то треба вибирати світогляд український, який, в принципі, є європейським

KlapalДата: Вт, 18.03.2008, 21.06 | Повідомлення # 7
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 82
Та, Хлопи... Ваші слова, та Богові б у вуха. Україна - незалежні, суверенна і нейтральна держава... Це як на мене при сучасній світовій обстановці не можливе. wacko
По-перше, історичний фактор - Україна всього-навсього 17 років незалежна. А от наприклад Швейцарія вже сотні років є незалежною і тепер може займати нейтральну позицію в різних військових конфліктах + в банках швейцарії купу капіталу зі всього світу, на неї просто не можуть напасти.
По-друге, гео-політичний фактор - зверніть увагу де на карті розміщена Україна, поміж двох великих довбодятлів - Європи і СНД. І в цій ситуації залишитись нейтральною не вийде. а якщо так, то краще примкнути до меншого зла (маю на увазі Європу).
І по-третє, чи має Україна можливості в даній ситуації залишитись при своєму нейтралітеті. якби дехто не віддавав нашого ядерного потенціалу, то будь-ласка, а то мали президента чи то комуніста, чи то хіппі, і врезультаті всрали досить вагому штуку.

P.S. Чуваки, я не є прихильником ні євроінтеграції, ні кацапоінтеграції, але враховуючи наведені мною аргументи і ще багато інших, я схиляюсь в сторону першого. wink

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

wiedzminДата: Чт, 20.03.2008, 15.08 | Повідомлення # 8
Підполковник
Klapal, респект. Кажу треба зробити так, щоб до нас бігли. Але з одного боку існує ГУАМ, а нафіга вона, зібралось 4 голодранці і ніфіга не роблять. Прихильники ГУАМ, не ображайтесь. Європа для України була не меншим злом. Зараз вона насміхається з нас, роблячи лице розуміння. Вони не відчули, що таке комунізм, що таке репресії і Одін знає скільки сотень років стояти зі зброєю в руках. Ми потрібні, що СНД, що Європі, як сировинна база і дешева робоча сила, досить сильна. Всім дати п...и

мне и смерть игрушка...

ФеніксДата: Чт, 20.03.2008, 15.21 | Повідомлення # 9
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 63
Репутація: 2
Україна надто слабка для того, щоб довго тримати нейтралітет. Та вже за декілька років в нас і питати не стануть куди б нам більше хотілось

И тогда пришел ко мне Жаб и посмотрел на меня большими глазами, и я понял - если кого-то любишь, то он обязательно вернётся к тебе так, как вернулся ко мне мой друг - Жаб.

wiedzminДата: Чт, 20.03.2008, 15.22 | Повідомлення # 10
Підполковник
Фенікс, ага, э дві причини цього або ми станем великими, або України не буде.

мне и смерть игрушка...

ФеніксДата: Чт, 20.03.2008, 15.24 | Повідомлення # 11
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 63
Репутація: 2
причини? скорше наслідки.
Україна буде завжди. тільки у першому випадку - наразі більше схоже на утопію. у другому - вона залишиться чи для Росії чи ще для будь-кого на правах автономної республіки - народу цього вистачить для власної гідності, щоб дарма не бунтував. інше питання як до цього поставиться нація, але того ніхто не питає.

И тогда пришел ко мне Жаб и посмотрел на меня большими глазами, и я понял - если кого-то любишь, то он обязательно вернётся к тебе так, как вернулся ко мне мой друг - Жаб.

wiedzminДата: Чт, 20.03.2008, 15.28 | Повідомлення # 12
Підполковник
Фенікс, а де ти бачиш націю. Чистої нації ніде в Європі немає. Є культура.А для чого їм автономія, іншим і зараз може вистачити: "Україна незалежна, бо від неї нічого не залежить". Поки Ураїні не слід рипатись, треба зайняти позицію вичікування і набиратись сили. Розібратись в середині, а вже потім кудись іти.

мне и смерть игрушка...

DFNДата: Пт, 21.03.2008, 15.36 | Повідомлення # 13
Генерал-хорунжий
wiedzmin, Українська НАЦІЯ - БУЛА, Є І БУДЕ!!!! про культуру можуть говорити тільки напівкровки!!!!

Бог і Україна

HyligankaДата: Пт, 21.03.2008, 19.38 | Повідомлення # 14
Майор
Повідомлення: 331
Всю свою історію україна кудись орієнтувалася:Захід-Схід-Південь,а всеридині порядку нуль!Добра господиня спочатку в хаті порядок наводить,а потім до сусідки на баклачку йде...Хоча,якшо вибирати напрямок,звичайно - Захід!!!

Дякую тим,хто мене любить-ви робите мене кращою!
Дякую тим,хто мене ненавидить-ви робите мене сильнішою!
Дякую тим,кому взагалі всерівно-ви потрібні для масовки!
Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

wiedzminДата: Пт, 21.03.2008, 23.21 | Повідомлення # 15
Підполковник
DFN, ти ще себе істориком називаєш? Найди мені чистого Українця і тобі повік винен буду. Я не заперечую існування народу, але не нації ти ж начебто мав це вже вчити. Я напівкровка, ти хоч мені щось цим сказати. По твому лиці видну теж, що по твоїй лінії чи греки, чи євреї пробіглись, такщо не вий..... Hyliganka, а я хочу на північ, візміть мене на північ будь ласка. happy happy happy

мне и смерть игрушка...

Форум » Своя балачка. » Балаканина » Шлях України. (Де і з ким має бути Україна?)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Хостинг від uCoz