МНПТ "Обереги"
Вт, 26.09.2017, 07.44
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Klapal, DFN, Igorisius, Hyliganka 
Форум » Своя балачка. » Балаканина » Запитай у Президента (Коли знесуть забудову біля стадіону НСК"Олімпійськй"???)
Запитай у Президента
FUHRERДата: Ср, 26.12.2007, 22.36 | Повідомлення # 1
Група: Видалені

Пане Президенте, чи не час обмежити в'їзд до України для арабів, нєгрів, китайців, та ін.? Вже маємо приклад Франції ... краще вчитися на чужих помилках, чи не так?

HyligankaДата: Пт, 04.01.2008, 00.32 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 331
Репутація: 4
Статус: Offline
І на яких підставах цей в'їзд обмежуватиметься?Тут вже расизмом пахне... dont

Дякую тим,хто мене любить-ви робите мене кращою!
Дякую тим,хто мене ненавидить-ви робите мене сильнішою!
Дякую тим,кому взагалі всерівно-ви потрібні для масовки!
Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

DFNДата: Пт, 04.01.2008, 11.33 | Повідомлення # 3
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 443
Hyliganka, є всі підстави , щоб обмежити!!!
То не є расизм просто так - то збереження української нації!!!!
Я не маю бажання іти до лікаря негра, чи щоб моїх дітей вчили китайці!!!! dont
Мої предки були українцями, я українець і Україну для нащадків ми мусимо залишити українською. В протележному випадку ми втратимо свою автентичність, ібудемо мати ситуацію, схожу як у Франції, коли емігрантам-арабам наплювати на культуру і історію,держави де вони живуть, а їх цікавить тільки грошова допомога на купу їхніх жінок і дтей!!!!

Бог і Україна

HyligankaДата: Пт, 04.01.2008, 20.28 | Повідомлення # 4
Майор
DFN,ми вже раз про це говорили до 2 ночі пам'ятається і так до спільної думки не дійшли... wacko Ніхто не просить втрачати автентичність,культуру,історію...(до речі в нас і "українців",яким на них наплювати вистачає).Їх потрібно берегти,але до чого тут негри?Мені реально пофік,яким буде лікар-чорний,білий,жовтий...голубий, врешті решт,але шоб він був хорошим спеціалістом!Ну,а на рахунок Франції не переживай,в нас не та економічна ситуація,шоб до нас негри по грошову допомогу приїжджали!!! happy

Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

DFNДата: Сб, 05.01.2008, 16.54 | Повідомлення # 5
Генерал-хорунжий
Hyliganka, а як ти вважаэш імігранти будуть зберігати укр. культуру,негр соїй дитині буде розказувати укр.казку? чи жид розкаже про козаків?))))
а дял всяких чурокі Україна здаєтся нормальною державою де можна не погано заробити. Подивися скільки китайців притусовує, їх Європа не пускає і вони залишаются в нас

Бог і Україна

PosseydonДата: Нд, 06.01.2008, 00.39 | Повідомлення # 6
Майор
Повідомлення: 423
DFN, respekt
Hyliganka, тобі то пофіг коли лікар "голубий", а нам нє biggrin
А якщо серйозно говорити, то скажи DFN, а скільки наших по різних державах шляється? може про них так само думають? Ну приїхав негр, то хай собі живе, але не заважає жити іншим, і нехай поважає державу в якій він живе.

Добавлено (06.01.2008, 00.39)
---------------------------------------------
Але з іншого боку, пускати таку нечисть, яка потім в центрі міста скидає національний прапор, топче і палить його, а натомість чіпає прапор якогось там свого племені чи ще якоїсь гадості (як було у нас в Тернополі), то це вже перепрошую..., таке треба стріляти без суду і слідства.

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

HyligankaДата: Нд, 06.01.2008, 04.54 | Повідомлення # 7
Майор
DFN, яке лишаються...вчаться,а потім тікають...А багато хто зараз про козаків розказує?Краще про Гарррі Поттера! cranky Не з негрів то діло тре починати,а з своїх!

Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

KlapalДата: Сб, 12.01.2008, 06.47 | Повідомлення # 8
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 82
Як на мене, то процесам іміграції в нашу державу дуже важко запобігти. Наразі ще немає великої проблеми, бо Україна - це держава із нестабільною економікою, тому заробітчани в переважній більшості тягнуться далі на Захід. Але, якщо за років 10-20 в нас все-таки налагодяться справи в державі, то такі процеси почнуться і тут вже треба зазтосовувати контроль збоку держави. Я не маю на увазі "SS" чи "GESTAPO", але я маю на увазі застосовувати певні санкції до таких "нігерів" (сорі, але інакше сказати не можу) про яких написав Posseydon. Тому, що як на мене, якщо цього не буде робити держава, то це зроблять самі люди - "WHITE PRIDE! WORLD WIDE!".

А нарахунок, який там лікар, то тут я солідарний із Hyliganka. Я краще піду до якогось нормального спеціаліста, хай він і буде жовтий ніж до якогось нашого "оскулапа", якому батьки купили диплом.

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

DFNДата: Сб, 12.01.2008, 21.08 | Повідомлення # 9
Генерал-хорунжий
Я вважаю так : Я не прпоти гостей в мене в домі (Україна це наш дім), але мене не приваблює коли ці гості без мого дозволу оселяются в ньому - в домі, який збодували мої предки...я залишаю за собою право їх позбуватися усіма можливими засобами.
"WHITE PRIDE! WORLD WIDE!"

Бог і Україна

HyligankaДата: Нд, 13.01.2008, 02.51 | Повідомлення # 10
Майор
як це без дозволу???вони виробляють певні документи,візи і т.д....ну особисто в тебе вони не питають-це так,але...тут вже сорі! deal

Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

DFNДата: Нд, 13.01.2008, 11.53 | Повідомлення # 11
Генерал-хорунжий
Hyliganka, а ці спеціальні документи їм хто дає, жиди і москалі, які на цю землю мають ті самі права що і нігери з китайцями! Допоки не буде справді проукраїнської влади, ми не зможемо контролювати мігацю...у корисних для України розмірах.
P.S. Чи ти хоч сказати , що жидо - вірменка Тимошенко обмежить в'їзд для не УКРАЇНЦІВ??????????

Бог і Україна

HyligankaДата: Пн, 14.01.2008, 04.12 | Повідомлення # 12
Майор
DFN, ей-ей я не фанатка Тимошенко cry ,вона мені взагалі не подобається!!! dont Тебе послухати то в Україні крім нігерів,китайців,жидів і москалів ніц більше нема!!!Так от офіційні данні,за переписом населення 2001 року:українці-77,8;росіяни-17,3;євреї-0,2;а про негрів і китайців взагалі ... wacko А на рахунок неукраїнської влади...то хто ж винен,чи не самі українці,які живуть за принципом "моя хата скраю,нічого не знаю"...не всі звичайно...але народ потрібно будити!!! mobile

Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

KlapalДата: Пн, 21.01.2008, 19.25 | Повідомлення # 13
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 82
Hyliganka ,"...то хто ж винен,чи не самі українці,які живуть за принципом "моя хата скраю,нічого не знаю"
Молодець!
DFN, Я на мене, то зара нагально проблеми із неграми і китайцями немає, а от з нашою владою є! То чого ж ми шукаємо собі непотрібних занять і відвертаємо очі від найосновнішого - мати нормальну Соборну Незалежну Державу Україну. І для цього нам не тре ганяти негрів по вулицях, а ганяти депутатів по коридорах парламенту із АК в руках. killed :killed: killed

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

DFNДата: Пн, 21.01.2008, 19.34 | Повідомлення # 14
Генерал-хорунжий
Klapal, я з тобою згідний щодо депутатів, але про "не українців", я б так не казав, просто треба попереджувати все, щоб потім їх не ганяти з АК в руках biggrin !!!
До речі одним з пунктів договору про спрощення візового режиму України з ЄС, є пункт про повернення на територію Україні нелегалів, які проникають, або проникли в ЄС з території нашої держави, повертаются на територію України!!!! А оскільки у нас навіть не створено відповідної службиі, немає місць їх утримання, ані коштів на їх повернення, то закономірно, що вони розбредутся по країні...
А ти кажеш не є актуальним.....

Бог і Україна

HyligankaДата: Пн, 21.01.2008, 20.48 | Повідомлення # 15
Майор
Klapal, Дякую! icecream DFN, а я про шо порядок з українцями і в Україні потрібно наводити!!! prof

Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

Форум » Своя балачка. » Балаканина » Запитай у Президента (Коли знесуть забудову біля стадіону НСК"Олімпійськй"???)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Хостинг від uCoz