МНПТ "Обереги"
Пн, 25.09.2017, 06.31
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 6«123456
Модератор форуму: Klapal, DFN, Igorisius, Hyliganka 
Форум » Своя балачка. » Балаканина » Батьки і діти (ваші думки)
Батьки і діти
АнтДата: Ср, 02.07.2008, 04.03 | Повідомлення # 76
Вістун
Група: Користувачі
Повідомлення: 31
Репутація: 1
Статус: Offline
wiedzmin, Антон, ти кажеш спина в щрамах - мене Тато також люпцював своєю портупеєю! я думаю ти знаєш, що це таке!
але я не тримаю зла на нього, адже на сьогоднішній день, я боєць спецпідрозділу, я вже трохи бачив життя, і знаю, що після кожної плюхи слідує контратака!
чи не так?

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ!!!
БО Я Є ЗЛО І ІМ'Я МЕНІ ЛЕГІОН!!!

wiedzminДата: Пн, 07.07.2008, 02.51 | Повідомлення # 77
Підполковник
Група: Свої
Повідомлення: 518
контратака на батьків?. Для цього мені совість не дозволить і крім того якби і міг, то ще не зроблю, бо залежу ще від них. Тебе теж без причини лупцювали, за найменший проступок. Хоча я вдячний теж за це

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

ФеніксДата: Пн, 07.07.2008, 12.17 | Повідомлення # 78
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 63
Репутація: 2
ха-ха, яка до біса совість? і в кого? ти визначись, що кому і де казати,а? бо контратака- то не тільки вивихнути батькові руку, конратака ще й словесна буває.

И тогда пришел ко мне Жаб и посмотрел на меня большими глазами, и я понял - если кого-то любишь, то он обязательно вернётся к тебе так, как вернулся ко мне мой друг - Жаб.

wiedzminДата: Сб, 12.07.2008, 01.56 | Повідомлення # 79
Підполковник
Група: Свої
Повідомлення: 518
Фенікс, ну а ти спробуй пошли мого батька і подивись на результат. Крім того я не казав битись. Совість - ну відкрий підручник з суспільних наук і подивись, що це.І уяви, що в мене, не збираюсь лишатись на рівні "півроку тому" уяви, що я змінився. І цінності життя змінилась. Кому кажу, то я знаю, де - нга форумі

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

Форум » Своя балачка. » Балаканина » Батьки і діти (ваші думки)
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:

Хостинг від uCoz