МНПТ "Обереги"
Чт, 21.09.2017, 23.17
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: Klapal, DFN, Igorisius, Hyliganka 
Форум » Своя балачка. » Балаканина » Вибори голови СНТ історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка
Вибори голови СНТ історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка
papirДата: Вт, 18.12.2007, 18.40 | Повідомлення # 16
Булавний
Група: Користувачі
Повідомлення: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Igorisius, для того щоб сформувати свою програму необхідно прочитати статут цієї організаці і зрозуміти її спрямування. Можна оперативно працювати навіть над газетою, щоб згуртувати народ, який буде розвивати наукову діяльність. Прикладом є, те що коли ми активно випускали газету наші статті хотіли друкувати в газеті університету (до речі через неактивність студентів лише одна була подана і випущена у газеті універу), саме вона була лицем СНТ перед спонсорами на проведення брейн-рингів. Тому не має значення в якій підструктурі працювати лише б мати власне бажання і щоб його мали і ті хто подавав статті до випуску (а томені здається що статті подавали для того щоб тільки добитися оцінок від ЮЮ чи похвали інших викладачів. Чомусь всі українці завжди керуються правилом: моя хата скраю я нічо не знаю, тобто робити не для суспільного блага а виходячи зі своїх власних потреб. Це одна із причин припинення моєї діяльності в СНТ).
Я в статтях постараюсь розмістити статут (бо надіюсь що не тільки кілька одиночок будуть працювати, а всі згуртовано).

Я бачу що висловлюються такі думки щоб на когось закинути аркан цієї роботи і кінці в воду. Скажу що сам голова погоду не робить, це робить і голова і актив СНТ (тобто ті хто хочуть чимось зайнятися на користь розвитку науки серед студентів).
Фактично на голову СНТ падають напівальтруастичні повноваження, і виникає питання:
ЧИ ПОГОДИТЬСЯ З ТАКИМ НАСТУПНИЙ ГОЛОВА СНТ.

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"
"Якщо ти вільний в думках все остальне ніщо"

papirДата: Ср, 19.12.2007, 02.44 | Повідомлення # 17
Булавний
Zyzik, Вова не все так просто, коли вибирають голову профкому і СНТ повинен бути як мінімум декан факультету і заслухати звіт, бо без нього вибори будуть фікція, це так само як грати футбол без тренера.

Добавлено (19.12.2007, 02.44)
---------------------------------------------
Zyzik, не роби як в СРСР коли голосували усі колективно, я тему створив для того щоб народ окремо кожен оприділив своє бачення кого він хоче обрати на голову СНТ. Не чини так щоб виглядало як цирк у Вирховній Раді, коли недовіряють елементарному калькуляторові, знаючи що опоненти когось підкупили, а відкрите голосування не дасть можливості обманути укр народ у вічі, я думаю що ви тут свідомі українці попри ваші ідеї крайнього націоналізму, який може перерости в шовинізм, як в росіян, саміж бачити у що вони перетворилися.

"Битву не завжди виграє сильний; часто перемагають хороші хлопці - залежно від того хто пише в кінці мемуари"

wiedzminДата: Ср, 19.12.2007, 13.03 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Свої
Повідомлення: 518
Igorisius, а дочого тут газета. Це одне з того. Там будем проводити наукові коференції, далі пополяризувати українське історичне й документальне кіно, наукові поїздки, екскурсії і т. п. papir, бесіда буде проведена.

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

papirДата: Сб, 22.12.2007, 12.20 | Повідомлення # 19
Булавний
wiedzmin, а я про що...

IgorisiusДата: Нд, 23.12.2007, 15.48 | Повідомлення # 20
Голова організації
Група: Модератори
Повідомлення: 270
Репутація: 3
wiedzmin, конкретніше, попрошу, а то ти толком нічого не уявляєш, як і що...
papir, статут то буде непогано, якщо викинеш smile
А мінус СНТ... а може то і плюс, щоб люди подавали статті заради оцінок...
Бо таких, що їм пофіг буде небагато, тож якщо хотіти масового прилучення до СНТ молодших курсів, то на цьому і можна трохи виїхати.
І СНТ за порогом історичного факультету не дуже щось світить...

PosseydonДата: Пн, 24.12.2007, 17.15 | Повідомлення # 21
Майор
Повідомлення: 423
Репутація: 4
Статті це класно, але водночас і дуже банально. Їх однозначно треба вносити у вісник, але потрібно придумати, щось таке чим можна було б зацікавити народ. Треба всім разом над цим подумати.

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

wiedzminДата: Вт, 25.12.2007, 14.57 | Повідомлення # 22
Підполковник
Група: Свої
Повідомлення: 518
Igorisius, ага значить ти сприймаєш як мисливця за оцінками чи підлизу. Да гарна в тебе думка. А я багато пропозицій робив ще не знаючи про снт

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

PosseydonДата: Чт, 10.01.2008, 01.59 | Повідомлення # 23
Майор
Повідомлення: 423
wiedzmin, "мисливець за оцінками" - Оце ти гарно сказанув biggrin biggrin biggrin

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

KlapalДата: Сб, 12.01.2008, 06.26 | Повідомлення # 24
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 82
wiedzmin, Мій голос за! Якщо щось тре буде, то Ти звертайся. Поможу, чим зможу, все-таки досвід роботи в СНТ трошки маю.
papir, Чувак, Ти пригадай як ми тільки починали відновлювати СНТ після Грубінка, ото були часи. up Я інколи дістаю із шафи запилючені номери нашої газети і листаю, якось так приємно робиться. biggrin

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

DFNДата: Сб, 12.01.2008, 21.21 | Повідомлення # 25
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 443
Klapal, ага, така ностальгія, я був ше на першому курсі....
так кльово було teehee

Бог і Україна

HyligankaДата: Пн, 14.01.2008, 04.16 | Повідомлення # 26
Майор
Повідомлення: 331
Народ,багато наших студентів взагалі не знають про діяльність СНТ-пропоную з нового семестру провести роз'яснювальну "кампанію"...хто входить,чим займається,яким воно повинне бути... smile

Дякую тим,хто мене любить-ви робите мене кращою!
Дякую тим,хто мене ненавидить-ви робите мене сильнішою!
Дякую тим,кому взагалі всерівно-ви потрібні для масовки!
Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

KlapalДата: Пн, 21.01.2008, 18.52 | Повідомлення # 27
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 82
Hyliganka, Я думаю, що на самій звітно-виборчій конференції це можна буде зробити.

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

DFNДата: Пн, 21.01.2008, 19.09 | Повідомлення # 28
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 443
Hyliganka, про СНТ тре дбати , тільки якщо воно буде співпрацювати з Оберегами, а якщо ні то хай їх "партія рятує", як співали Гадюкіни... cool

Бог і Україна

HyligankaДата: Пн, 21.01.2008, 20.57 | Повідомлення # 29
Майор
Повідомлення: 331
DFN, hands !(як приємно розуміти,що ти вже є частинка тих ОБЕРЕГІВ!!!!) rolleyes

Дякую тим,хто мене любить-ви робите мене кращою!
Дякую тим,хто мене ненавидить-ви робите мене сильнішою!
Дякую тим,кому взагалі всерівно-ви потрібні для масовки!
Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

METEORДата: Вт, 22.01.2008, 15.26 | Повідомлення # 30
Сотник
Повідомлення: 222
Репутація: 2
а я п"ю чай чай, такий не смачний!(

Live this dream one last time,
What is life with hope of tomorrow?
Live this dream one last time,
I died from every hope...

Форум » Своя балачка. » Балаканина » Вибори голови СНТ історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

Хостинг від uCoz