МНПТ "Обереги"
Ср, 22.11.2017, 16.50
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 9 з 15«1278910111415»
Модератор форуму: Klapal, DFN, Igorisius, Hyliganka 
Форум » Своя балачка. » Балаканина » Чого хочуть жінки? (ваші думки...)
Чого хочуть жінки?
PosseydonДата: Чт, 21.02.2008, 19.19 | Повідомлення # 121
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Репутація: 4
Статус: Offline
gL@ve, Оце вже дурниці, бо любов є різна, але коли ці всі частини, збігаються в одне, тоді це вже перетворюється у ВЕЛИКЕ КОХАННЯ

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

gL@veДата: Чт, 21.02.2008, 19.23 | Повідомлення # 122
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 341
Репутація: 3
Posseydon,
нда..то якщо принципово розрізняти слова- Любов і Кохання
Сорі, я цього не врахувала biggrin
Дівчатам якраз того Великого і тре!!

НЕ КАЖІТЬ МЕНІ, ЩО Я МАЮ РОБИТИ І Я НЕ СКАЖУ КУДИ ВАМ ЙТИ.

DFNДата: Пт, 22.02.2008, 19.06 | Повідомлення # 123
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 443
Проблема людей що вони плутають кохання і захоплення...

Бог і Україна

gL@veДата: Пт, 22.02.2008, 19.11 | Повідомлення # 124
Майор
таке життя)
а ти плутаєш?

DFNДата: Пт, 22.02.2008, 20.06 | Повідомлення # 125
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 443
однозначно не скажу. але намагаюся розрізняти....хоча захоплення, це одна із складових щасливого кохання...

Бог і Україна

gL@veДата: Сб, 23.02.2008, 00.31 | Повідомлення # 126
Майор
одне переходить в інше...
і всьо smile

wiedzminДата: Сб, 23.02.2008, 00.43 | Повідомлення # 127
Підполковник
Повідомлення: 518
Репутація: 1
gL@ve, дівчинко ти наївна. Постійно казати кохаю тебе набридає і доречі, перш за все вам. ( перевірно на власному досвіді)

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

gL@veДата: Сб, 23.02.2008, 02.20 | Повідомлення # 128
Майор
wiedzmin,
по-перше - не рівняй всіх!
по-друге- можна не тільки казати , а підтверджувати..там, квіти дарувати(я знаю трохи банально))), в кіно повести, на концерт улюбленої групи) І т.д.

wiedzminДата: Сб, 23.02.2008, 03.18 | Повідомлення # 129
Підполковник
gL@ve, якби ж ти знала, то цього б не написала. Є приклад: пан Д. впродовж 4 років кохав і кохає пані Т. Постійно квіти, поїздки, подарунки, кіно, театр, концерт, заручини. Від усього відмовився від карєри, друзів, сімї. Пані Т. перед річницею кинула його, через що не зрозуміло. Вас важко зрозуміти, тому що ви не знаєте чого ви хочете. Пан В. до без тями кохає пані А,(фактично 5-6 місяців) ситуація складніша - відстань, проте також були квіти, зустрічі, прогулянки, подарунки, заручини. І тут теж не ясно з якого дива зразу змінюються почуття. Пан Н. кохав, кохає пані Н. - байк, концерти, квіти, мініатюри з вітражів зроблені своїми руками, виковане сталеве серце і теж кінець. Питання чому. Невже всі 3 є такими покидьками. Нічого не заставляли, не вимагали, просто кохали. Ясно суперечності були, як же без них. Зараз ці троє хлопців через цих красунь намагаються змінитись. Вони все заради них лишають, але ... Д - став засмучений, вдарився в науку, кожну ніч сльози, В-місця собі не знаходить, став дуже серйозним, не привітним, обмежив коло спілкування не довіряє людям, вдарився в науку, цілий день сльози, по ночам кошмари. Н-став жорстоким, пох...., вдарився в працю,пє. Всіх 3 обєднує біль і кохання, і дружба. Ось так через кохання буває. Зараз вони навіть на інших дівчат дивитись не можуть, бо в кожній їхня кохана, кожна літературна героїня кохана, обходять ті місця де вони були разом зі своїми половинками. Кохання

Добавлено (23.02.2008, 03.18)
---------------------------------------------
Чому ви думаєте, що нам потрібно тільки одне, що ми хочемо робити вам боляче, чому ви думаєте, що ми хочемо бути королями над вами, чому ви думаєте, що ми безсердечні. В нас теж є почуття, ми не сталеві. Так можливо зовні ми складаємо таке враження, проте чому ж ви не хочете залізти до нас в середину. Ми жвідкриті. НАвіщо робити так боляче, чому не можна зосередитись. Ми ж нічого не вимагаєм, тільки хочем кохати і бути коханими. Чому, коли ми для вас відкриємось ви нас заганяєте Одін знає куди. Ми ж живі люди з почуттями, нам потрібна ваша підтримка, ткпло і кохання. Чому коли ми вам розповідаєм про наші проблеми ви думаєте, що ми слабкі. Можливо ви думаєте, що якщо здорове і зле то в середені теж таке. Тільки кохати і все, все ми ж теж ночами плачемо. О Одін, як же ви не можете зрозуміти. Кохайте нас і все і ми будемо з вами вічно.

мне и смерть игрушка...

AkelaДата: Сб, 23.02.2008, 11.32 | Повідомлення # 130
Група: Видалені

wiedzmin, тааак, я жорстокішаю, але все ж, по пунктах:
Quote (wiedzmin)
Постійно казати кохаю тебе набридає і доречі, перш за все вам

якще це відповідає моменту -- не набридне, о тільки все життя -- то не момент.
Quote (wiedzmin)
І тут теж не ясно з якого дива зразу змінюються почуття

ясно, тільки непояснювані вони, дівочі думки й почуття
Quote (wiedzmin)
Нічого не заставляли, не вимагали, просто кохали

кохання -- саме по собі багато чого вимагає, такі речі як, наприклад, заручини -- ото вже багато чого вимагають. якщо ж сприймаєш їх інакше, аніж прийнято -- то й називай інакше.
Quote (wiedzmin)
чому ви думаєте, що ми хочемо бути королями над вами

думаємо? чесно? не знала, раніше тільки бачила й просто констатувала...
думаємо? а деякі цього й хочуть..
Quote (wiedzmin)
Так можливо зовні ми складаємо таке враження, проте чому ж ви не хочете залізти до нас в середину

якщо лізеш до людини в душу -- то вимагає взаємності, отже, треба й самій відкритись, вивернути душу - то складно, часто не потрібно, боляче, бридко тощо. от тільки ви це не завжди розумієте - мовляв, я ж відкрився, тепер твоя черга.
Quote (wiedzmin)
НАвіщо робити так боляче, чому не можна зосередитись

кохання й зосередитись? у можливо я чогось не розумію, згодна. Але. Але люди часто самі собі роблять боляче, скидаючи то на жертви для коханих, а потім ще й звинувачують коханих у зробленному болі.
Quote (wiedzmin)
нам потрібна ваша підтримка, ткпло і кохання

а нам?

Добавлено (23.02.2008, 11.32)
---------------------------------------------

Quote (wiedzmin)
Чому коли ми вам розповідаєм про наші проблеми ви думаєте, що ми слабкі

дивлячись як розповісти.
Quote (wiedzmin)
Можливо ви думаєте, що якщо здорове і зле то в середені теж таке

перше, на що люди звертають увагу, то вже у підсвідомості, то зовніщшність, зовнішні прояви характеру. можна покохати здорове й зле ззовні, певний час воно таким і буде, але коли воно раптом дитиніє, замість підтримки, що раніше давало (не обов*язково осмислено), раптом починає вимагати підтримки на правах кохання -- то вже якось несерйозно, то просто не цю людини кохали раніше; їй дають 1, 2, 20 шанс змінитись, вона їх не відчуває, як і дитина не відчуває провини, потім росить другого шанса, благає, мало на колінах не повзає -- їй його дають, а як не дати дитині цукерку? а сенс? якщо вона не змінилась, коли того росили, якщо пройшов місяць, півроку, рік, вона таж сама або й ще гірша, то чи зможе вона змінитись за один єдиний шанс? на деякий час зможе, але...ненадовго.
Quote (wiedzmin)
Тільки кохати і все

багато хочеш. На одному коханні ні каші не звариш, ні дітей на ноги не поставиш, окрім кохання є ще ой як багато всього необхідного, а вислів про рай в шалаші -- то більше мрія, для сьогодення він все меш актуальний, хоча є й виключення, не заперечую.
Quote (wiedzmin)
Кохайте нас і все і ми будемо з вами вічно.

згадується чомусь Флёр:
вічно - то чудово, але запитайся в дорослих, не в однієї пари, а зроби з цього дослід або щось на кшталт того, спитай -- чи хотіли б вони прожити з коханим вічність, із життя в життя. такий дослід вже колиь робили -- на початку закохані дійсно мріяли про це, а потім ... із віком вони розуміли, що так, кохання було,можливо навіть лишається, але прожити з цією людиною ще одне життя вони б не змогли.
вечность это наверно так долго,
мне бы только свой крошечный вклад внести
за короткую жизнь сплести
хотя бы ниточку шёлка

wiedzminДата: Нд, 24.02.2008, 01.47 | Повідомлення # 131
Підполковник
А що вам треба від нас

мне и смерть игрушка...

AkelaДата: Нд, 24.02.2008, 01.54 | Повідомлення # 132

wiedzmin, розуміння.

wiedzminДата: Нд, 24.02.2008, 02.19 | Повідомлення # 133
Підполковник
Ну щодо розуміння, то тут начебто й нічого говорити, але дівчата, на жаль, переважно ставляться до розуміння дуже субєктивно, не самокритично. Взгалі самокритика - явище рідкісне для більшості дівчат.

мне и смерть игрушка...

AkelaДата: Нд, 24.02.2008, 02.35 | Повідомлення # 134

wiedzmin, я не про більшість, я про себе й схожих на мене. про особистостей (сподіваюсь, я вона і є)

HyligankaДата: Пт, 29.02.2008, 20.53 | Повідомлення # 135
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 331
wiedzmin, А може просто В.,Н., і Д. просто не знайшли ще свого кохання,може все попереду?Може,варто втратити одне,щоб знайти ще краще,сильніше почуття?Але якшо ці почуття були справжні і взаємні,то, повір мені,все буде ок і кохані повернуться,інколи шоб зрозуміти наскільки тобі людина дорога-потрібно її втратити...

Дякую тим,хто мене любить-ви робите мене кращою!
Дякую тим,хто мене ненавидить-ви робите мене сильнішою!
Дякую тим,кому взагалі всерівно-ви потрібні для масовки!
Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!

Форум » Своя балачка. » Балаканина » Чого хочуть жінки? (ваші думки...)
Сторінка 9 з 15«1278910111415»
Пошук:

Хостинг від uCoz