МНПТ "Обереги"
Чт, 21.09.2017, 23.21
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 111231011»
Модератор форуму: Klapal, DFN, Igorisius, Hyliganka 
Форум » Своя балачка. » Балаканина » Чи треба ходити на пари? (Життєво важливо)
Чи треба ходити на пари?
IgorisiusДата: Вт, 25.09.2007, 16.35 | Повідомлення # 1
Голова організації
Група: Модератори
Повідомлення: 270
Репутація: 3
Статус: Offline
Нам кажуть, що треба на пари ходити і чемно все записувати. Але навіщо, коли 80 відсотків матеріалу можна опрацювати самому? Тобто потреба лекцій фактично відпадає. А зараз суденти за це часто отримують поза вуха. То як? wink

TsalДата: Ср, 03.10.2007, 16.06 | Повідомлення # 2
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 217
Репутація: 8
На мою думку лекції повинні бути повністю добровільними щодо відвідування. Тобто ходити на лекції, які тобі не цікаві не обовязково. Перевірка присутності - це повна дурка angry яка б відпала, а в студентів би появилося значно більше часу для самостійного вивчення. Загально відомим є, що те, що ти вивчив самостійно набагато краще запамятовуєтья. smile

Україна понад усе!!!

IgorisiusДата: Чт, 04.10.2007, 16.29 | Повідомлення # 3
Голова організації
Компетенція деяких викладачів часто не витримує критики. Проте і студенти в нас такі відповідальні, що дай волю- нікуди ходити не буде, а потім бігати і плакати за оцінку. Давайте рости вже! biggrin

PosseydonДата: Вт, 09.10.2007, 17.03 | Повідомлення # 4
Майор
Повідомлення: 423
Репутація: 4
Але все ж таки справді, дуже багато крику зараз на рахунок того, що в нас багато часу забирають лекції які нікому не потрібні, з одного боку дійсно, дуже велику кількість матеріалу можна опрацювати самому маючи для цього засоби і час, але з іншого боку якщо забрати лекції то через деякий час студенти почнуть кіпішувати, що і семінари не потрібні, а потім скажуть "А нафіга мені цей диплом і навчання взагалі?". Тобто це питання завжди буде дискусійним. wacko

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

VolyaДата: Вт, 09.10.2007, 17.17 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Ви що подуріли? народ. У Болонському університеті на початках лекції це було справжнє свято можна було завжди на когось наїхати дати добре по пиці і дійти до певних висновків. А зараз ? Лекції мікімауса та я на них навідь кавальчик доброго слова не можу сказати. cry
Висновок Лекція то "гімно" а от читалка - - це супер smile Хто не згоден самі знаєте куди іти.!!!! tongue

Честь і слава

jaroslavДата: Ср, 10.10.2007, 16.48 | Повідомлення # 6
Стрілець
Група: Користувачі
Повідомлення: 12
Репутація: 0
ходити треба, але лише на ті, які є цікавими для студентів tongue

ми є українці і нам то заєбись

VolyaДата: Ср, 10.10.2007, 16.57 | Повідомлення # 7
Майор
jaroslav, Posseydon, Ви народ неправі? Цікаві для студентів пари можуть бути лише 1-ші а решта тупо прогаяти час. А якщо ходити на пари заради диплома, то краще за допомогою "Корупції, та хабара" його здобути. Особисто мене цікавить у навчальному процесі семінар, на якому іде обговорення, жвава дискусія а не тупа констатація фактів. smile Студенти самі повині вибирати дисципліни на які варто ходити чи ні. Хто зімною не згоден хай перший кине в мене камінь cool !!!!!

Честь і слава

IgorisiusДата: Пт, 12.10.2007, 16.55 | Повідомлення # 8
Голова організації
Слава Україні! Нещодавно на історичний факультет заглядав англійський історик Річард Абрах. От на такі лекції я б ходив! Цікаво, експресивно, емоційно! От цього нам і бракує- зацікавити студента...

TsalДата: Пт, 12.10.2007, 17.37 | Повідомлення # 9
Генерал-хорунжий
Героям Слава!!! Я погоджуюсь з Igorisius, що лекція того англійця це дійсно було щось! biggrin На мою думку більшості нашим викладачам далеко до його манери викладання, а лекції на англійській мові я б особисто не відмовився послухати ще. Хто не був той багато втратив, але якщо не розумієш про що говориться то нема чого туди взагалі ходити. Тому вивчайте хлопці англійську!! smile

Україна понад усе!!!

jaroslavДата: Пт, 12.10.2007, 17.37 | Повідомлення # 10
Стрілець
Повідомлення: 12
Репутація: 0
часом необхідно. Батон, якщо ти це прочитаєш, ти паскудно зробив, шо не прийшов на пару, ми хотіли просто привітати тебе dont

ми є українці і нам то заєбись

TsalДата: Пт, 12.10.2007, 17.45 | Повідомлення # 11
Генерал-хорунжий
suspect Хто не прийде на відкриття прапору той ЖИД. А хто прийде без вишиванки той пі....рас!!

Україна понад усе!!!

VolyaДата: Пт, 12.10.2007, 17.52 | Повідомлення # 12
Майор
Я неможу догнати Якого милого я повинен прийти з х... знає звідки на ІСТ ФАК і сидіти поки не відкрийть той постамент. і обше унас іде обговореня про те чи потрібно ходити на пари чині? Адміністрації ГАНЬБА! angry Шо Скуштували biggrin

Честь і слава

smer4Дата: Пт, 12.10.2007, 17.55 | Повідомлення # 13
Стрілець
Повідомлення: 4
Репутація: 1
Пари бувають цікавими тільки тоді, коли їх нема.

Добавлено (12.10.2007, 16:55)
---------------------------------------------
Хто їде завтра в Київ?

Слава Нації!!!

TsalДата: Пт, 12.10.2007, 17.56 | Повідомлення # 14
Генерал-хорунжий
angry Так! Радовий Volya! Ше одне криве слово на рахунок Адміністрації сайту і я тубе обмежу в правах користуванням сайтом або взагалі забаню. Моє звернення було до всіх членів МНПТ "Обереги". prof

Україна понад усе!!!

smer4Дата: Пт, 12.10.2007, 18.01 | Повідомлення # 15
Стрілець
Повідомлення: 4
Репутація: 1
Я вважаю що ще з деякими викладачами можна змиритись, але пари з нарисної вбивають!!!

Слава Нації!!!

Форум » Своя балачка. » Балаканина » Чи треба ходити на пари? (Життєво важливо)
Сторінка 1 з 111231011»
Пошук:

Хостинг від uCoz