МНПТ "Обереги"
Чт, 27.07.2017, 06.38
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 233

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 12«12567891112»
Модератор форуму: Posseydon, Tsal, Hyliganka, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Розвиток української зброї у період 1938 р. до 2009 р. » Українське збройне мистецтво за незалежної України (Все про виробництво зброї, армію, конфлікти за минулих 16літ)
Українське збройне мистецтво за незалежної України
АнтДата: Чт, 29.11.2007, 14.20 | Повідомлення # 91
Вістун
Група: Користувачі
Повідомлення: 31
Репутація: 1
Статус: Offline
спасибі тобі друже сотник
, за інформацію про штурмову гвинтівку "Вепр 2", оце вже справді зроблено для справжнього українця!!!
в мене до тебе є декілька запитань:
- яка максимальна дальність пострілу? - стандартна АКМівська?
- яка забійна дальність?
що стосується оптики: чиє виробництво, яка прицільна дальність?
з повагою Ант

Добавлено (29.11.2007, 14.04)
---------------------------------------------
друже Воля, якщо ще маєш щось цікаве про "Вепр " і щось новеньке на ринку російської зброї закинь мені на диск! домовились?

Добавлено (29.11.2007, 14.18)
друзі, у мене до Вас запитання:
чому хорошу зброю з майже унікальними характеристиками не доводять до виробництва, а залишають на стадії розробки, а якщо конкретно я про пістолет-кулемет "ельф - 2". в світі досі залишається актуальним прислів'я: "яка армія така і держава"!
чому ж маючи таку розробку ми змушенні пасти задніх?
у нас на озброєнні залишається стара радянська "допотопна зброя", взяти хоча б ці самі пістолети систем "ПМ", "ТТ", звісно є дійсно хороші старі зразки , наприклад добре простріляний пістолет системи "Стєчкін", незважаючи на те, що він вже "застаренький"- це хороша зброя!!!
Воля мене переконав, що зараз нам потрібні пістолети - кулемети(проте я внесу поправку пістолети кулемети потрібно швидше за все заводити в правоохоронних органах, а от автомати залишити в сфері відання військових (Вепр...- 2, -3 ось, що нам потрібно), особисто я віддаю перевагу "Вепр 2", як на мене калібр, забійна дальність, протистояння забрудненням, скорострільність, швидкість розбирання, збирання, швидкість приведення в бойову готовність, швидкість спорядження магазину - це основні вимоги до зброї, а не дизайн, і вартість виготовлення)
Честь і Слава!!!

Добавлено (29.11.2007, 14.20)
попросив би Вас, шановні друзі знайти ТТХ американської штурмової гвинтівки "М 16", калібр 5,56 НАТО!
з повагою ант

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ!!!
БО Я Є ЗЛО І ІМ'Я МЕНІ ЛЕГІОН!!!

ZyzikДата: Чт, 29.11.2007, 14.21 | Повідомлення # 92
Булавний
Група: Свої
Повідомлення: 74
Репутація: 2
Volya, ти не знаєш яка є українська мисливська зброя(але подврункова)? Був би вдячний за інформацію ok

Джерело нашої мудрості - наш досвід. Джерело нашого досвіду - НАША ДУРІСТЬ!!!

АнтДата: Чт, 29.11.2007, 14.36 | Повідомлення # 93
Вістун
Повідомлення: 31
Репутація: 1
а яка в нас ситуація на ринку протипіфотних мін? є щось новеньке в області гранат: комулятивні, осколочні,
наступальні і оборонні?чи ми застрягли на "Ф1" в народі "лімонка", "РГД 5"
я при зустрічі розповім тобі друже [b]Воля[/b] дещо цікаве про гранати і їхнє застосування в сучасних умовах ведення бою smile smile smile

Добавлено (29.11.2007, 14.27)
друже zyzik, я запитаю друга, він також військовий про мисливську зброю, можливо у нього є якась інформація про подарункову зброю.
з повагою Ант

Добавлено (29.11.2007, 14.36)
Друже воля, ми обговорюємо зброю, а є щось новеньке на ринку захисту від цієї ж самої зброї?
наприклад нові:
-"броніки":
- каски;
- захист для рук, ліктів, колінних чашечок?

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ!!!
БО Я Є ЗЛО І ІМ'Я МЕНІ ЛЕГІОН!!!

ZyzikДата: Чт, 29.11.2007, 15.05 | Повідомлення # 94
Булавний
Ант, розумієш, є таке хороше приказка: "Якщо, десь щось відбувається значить це комусь вигідно". У нашому випадку не відбувається.....
Просто ринок зброї контролюється фірмами, які зараз не зацікавлені у виробництві путужніх видів озброєння. І нажаль це реадьність......

SpYДата: Чт, 29.11.2007, 18.12 | Повідомлення # 95
Стрілець
Повідомлення: 1
Репутація: 0
Quote (OLGA)
Яка зброя (крім ядерної) сьогодні найпотужніша?

Питання некоректне, особливо по відношенню до теми biggrin biggrin Тебе цікавлять бомби? smile

По темі: я тут бачив, викладали інфу про пістолети фірми "ФОРТ". Так от скажу що більшого відстою в зброярському виробництві я не бачив. Був пару років назад на виставці зброї, в Києві, мав змогу помацати не менше п'яти екземплярів пістолетів цієї фірми(в тому числі і "спортивну" модифікацію з дульним тормозом). Короче, робота механіки і якість її виробництва на 1 бал з 5-ти, якщо не менше. Купляти собі такий пістолет, це самогубство - з одного магазину обов'язково буде клинити один-два патрони, а якщо прорве гільзу то гази можуть і пальця відірвати\обпекти (опціонально wink )

VolyaДата: Пт, 30.11.2007, 17.07 | Повідомлення # 96
Майор
Повідомлення: 384
Репутація: 4
SpY, в тому числі і "спортивну" модифікацію з дульним тормозом Вкажи модифікацію!

з одного магазину обов'язково буде клинити один-два патрони, а якщо прорве гільзу то гази можуть і пальця відірвати\обпекти Це брехня, у мого знайомого Форт-14, дуже позитивні, відгуки по бойовому розрахунка(зле проводити чистку). Ше є у мого знайомого Форт-12р то це в загалі ляля!

Якшо можеш, то вкажи, на якій ти виставці ти був!!!

Ант, "акемівська" ефективна дальність польоту близько 400м, (це той сайт , що я тобі казав) на рахунок гранат, то тре пошукати(я впринципі не дуже цікавлюся шо кидати, і наскільки метрів biggrin ), На рахунок Броні солдатів, то знаю, шо шось нове зробили (чи переробили) для пустині

Zyzik, Із гладкоствольних рушниць, нема нічого,
а от нарахунок нарізних мисливських? тре подивитися, мо шось найду.

Честь і слава

PosseydonДата: Вт, 04.12.2007, 00.42 | Повідомлення # 97
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Volya, слухай, а може закинеш інформацію про інші види зброї, наприклад артилерійські установки і т.і., був би дуже вдячний (цікаво було б почитати)

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

VolyaДата: Вт, 04.12.2007, 17.13 | Повідомлення # 98
Майор
Posseydon, Якшо ти найдеш шось Українське то буду дуже радий, шо хоч хтось ше шось шукає!!!!!!!!
особ мене цікавить стрілецьке озброєнн і я про це пишу!!!!!!!!!

Честь і слава

jaroslavДата: Вт, 04.12.2007, 19.05 | Повідомлення # 99
Стрілець
Повідомлення: 12
хотів би і собі такий(не для прямого засосування) biggrin

ми є українці і нам то заєбись

VolyaДата: Вт, 04.12.2007, 19.12 | Повідомлення # 100
Майор
jaroslav, Як це розуміти, і про шо ти говориш? cool

Честь і слава

VolyaДата: Пн, 10.12.2007, 18.23 | Повідомлення # 101
Майор
Zyzik, ООО `Латэк` (Латек) займається випуском, розробкою, ремонтом, доробкою зброї (ліцензії МВД України N 000321, 000303, 000373).

Охотничье гладкоствольное газоотводное полуавтоматическое ружьё ALTAY 12 калибр.
Оружие прошло контрольные испытания в соответствие требованиям ГОСТ Украины 78-41-002-97. Предлагаемые ружья выпускаются в соответствии с требованиями законодательства Украины, проходят жёсткие испытания и показывают высокие эксплуатационные характеристики. (вибачте, шо на москальській)
Zyzik, Це все, шо знайшов!!! smile

Добавлено (10.12.2007, 18.23)
Спеціально для Цаля Андрія.(вмене, ше є фото, вони чогось не грузяться тут!)
На чисельні прохання козацької спільноти! "Нова Січ", розпочинає просувати в козацьке середовище, символічні речі предків. Налагоджується виробництво стародавньої козацької зброї - шаблі, кинджали, ножі, перначі, булави... Спеціальна пропозиція для генералів сучасних козацьких військ! Козацький кортик! Виготовлений з використанням древньої символіки і знаків! Тираж обмежений! Тільки 7 екземплярів!

В концепцію створення кортика покладена ідея суті буття. Відображення ідеї полягає в компоновці його складових символьних частин.

Так, у нижній частині піхв кортика які виготовлені із полімерного пластику та обтягнуті шкірою, розміщено насадку у вигляді куща калини що тягнеться до Сонця, зображеного у їх верхній частині. У образі калини символізується увесь живий світ, в т.ч. і життєдіяльність людини.

Поміж калиною і Сонцем розміщено середню насадку з написами старослов'янським шрифтом слів „Честь” та „Слава”. Ця насадка символізує життєдіяльність людини, котра має прожити своє життя за правилами Честі за що матиме Славу у споминах про себе. Честь та Слава завжди були притаманні українській спільноті козацької доби.

Перехрестя кортика виконано згідно філософським уявленням про Всесвіт у прообразі яйця по обидві сторони котрого розміщено стилізований прапор.

На верхній стороні овалу образного яйця розміщено державний герб України (за замовленням державних структур, розміщується їх символіка), а на зворотній стороні лаврово-дубовий вінок Слави.

Завершує композицію кортика навершя, яке виконано у вигляді козацького пернача та символізує верховенство Божої Влади.

Лезо кортика виконано із корозійностійких марок сталі. Руків’я виготовлено із чорного (ебенового) дерева африканського походження.

Металеві частини кортика покриваються декоративним шаром золота, срібла або нікелю. За окремими замовленнями металеві частини кортика можуть бути виготовлені із чистих металів, а лезо із булатної сталі українського виробника.

Конструкцією кортика згідно призначенню не передбачено кілець для носіння на ременях. Кортик поставляється у спеціальному футлярі синього кольору з державною символікою – Гербом України.

Елегантність та гармонійність форми кортика за призначенням та формою зберігання передбачає легку, але достатню по міцності фіксацію його складових деталей.

Розроблена модель кортика призначена для виконання представницької функції відповідальними працівниками органів державної влади України, а також відзначення службовців відповідних державних установ, як нагороди за сумлінне виконання службових обов’язків.

Прикріплення: 1722445.jpg(6Kb)

Честь і слава

VolyaДата: Чт, 13.12.2007, 18.30 | Повідомлення # 102
Майор
Для Цаля!!!
Заціни!!!!!!!!!! smile
Прикріплення: 6209739.jpg(28Kb)

Честь і слава

SvituloДата: Пн, 17.12.2007, 19.57 | Повідомлення # 103
Стрілець
Повідомлення: 2
Quote (Volya)
Вага: 3.45 кг

Гарна вага,як для такої зборої!!!
І характеристики темпу стрільби гарні...
Друже а яка зброя в тебе домає?Якщо не секрет.

Підкріплення завжди буде,якщо є Друг!
Якщо вас ще двоє, війна не програна! Будуть інші...

VolyaДата: Пт, 21.12.2007, 16.44 | Повідомлення # 104
Майор
Svitulo, Я зброї дома не зберігаю!!!!!!!! biggrin

Честь і слава

ZyzikДата: Ср, 26.12.2007, 19.29 | Повідомлення # 105
Булавний
Volya, ну це просто respect respect respect дякую за докладну характеристику! От тільки шкода, що така мала кількість; і не виставлється на продаж! Це красота!

Добавлено (26.12.2007, 19.29)
P.S. Окрема вдячність за ALTAY. Якщо буде ще щось новеньке обов`язково закидай.

Форум » Своя балачка. » Розвиток української зброї у період 1938 р. до 2009 р. » Українське збройне мистецтво за незалежної України (Все про виробництво зброї, армію, конфлікти за минулих 16літ)
Сторінка 7 з 12«12567891112»
Пошук:

Хостинг від uCoz