МНПТ "Обереги"
Пт, 24.11.2017, 11.33
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 235

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 12«12456781112»
Модератор форуму: Posseydon, Tsal, Hyliganka, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Розвиток української зброї у період 1938 р. до 2009 р. » Українське збройне мистецтво за незалежної України (Все про виробництво зброї, армію, конфлікти за минулих 16літ)
Українське збройне мистецтво за незалежної України
KlapalДата: Сб, 24.11.2007, 03.15 | Повідомлення # 76
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 82
Репутація: 4
Статус: Offline
Volya, В мене вже кінець-кінців появився час і я можу нормально поспілкуватись на форумі. Сергій, ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ за те, що Ти робиш - досить довгий час хотів дізнатись побільше про зброю, а щей українську. І маєш тобі вся інфа у нас на сайті. thumb thumb thumb

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

KlapalДата: Сб, 24.11.2007, 03.20 | Повідомлення # 77
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 82
Volya, Я зкопіював з форуму інформацію про зброю і виставив в розділі "Статті" для зручності читання та скачування.

Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

VolyaДата: Пн, 26.11.2007, 15.21 | Повідомлення # 78
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Klapal, Дякую!!!! yes . Це все, і ще не кінець!!!!!!!!! я думаю що їще буду про шось писати.
Дякую що виставив як статтю, але одне питання, як її доповнювати у майбутньому!! wacko
Шукай нову інформацію, допомагай справі!!!!!

Добавлено (26.11.2007, 15.21)
---------------------------------------------
xtozna, я думаю, шо то вони забагато скурили, чи шо biggrin а в загалі то я вважаю, що назви просто десь запозиченні!!!

Честь і слава

АнтДата: Пн, 26.11.2007, 15.46 | Повідомлення # 79
Вістун
Група: Користувачі
Повідомлення: 31
Репутація: 1
Слава Україні!!!шановні друзі!!! я дуже радий, що наша держава створила свій автомат, проте, як людина військова, я б хотів зазначити, що в сучасних умовах бою калібр 5,45 не може протистояти на значній відстані автоматам класу Ак, а також пробивна здатність даного калібру стандартного "броніка" із титанових пластин обмежиться відстанню 100 метрів.

з повагою Ант

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ!!!
БО Я Є ЗЛО І ІМ'Я МЕНІ ЛЕГІОН!!!

IgorisiusДата: Пн, 26.11.2007, 15.48 | Повідомлення # 80
Голова організації
Група: Модератори
Повідомлення: 270
Репутація: 3
100 метрів хватить...

TsalДата: Пн, 26.11.2007, 15.54 | Повідомлення # 81
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 217
Репутація: 8
Volya, А з холодної зброї є щось українського виробництва?

Україна понад усе!!!

VolyaДата: Пн, 26.11.2007, 16.11 | Повідомлення # 82
Майор
Ант, друже, ось тобі невеличка стаття, "Вепр модеренізований"
з точки зору майже військового я закину характеристику нового, автомата, що був перзентований в УНІАН-і 13 серпня 04 року.
Модернізований український автомат "Вепр", укомплектований підствольним гранатометом і новим українським каліматорним прицілом, демонструється на прес-конференції в УНІАН в Києві. Перші зразки надійдуть до української армії через рік. "Вепр" створений Науковим центром точного машинобудування Національного космічного агентства України за замовленням силових структур України. Автомат створений за зразком всесвітньо відомого російського автомата Калашникова (АК), проте український аналог " на 200г легше, на чверть коротше, а точність стрілянини удвічі перевищує АК". Патрони до "Вепру" аналогічні патронам АК-74 - 5,45 на 39 мм. Загальна довжина зброї досягає 702 мм, а довжина стовбура - 415 мм. Вага "Вепра" з порожнім магазином - 3,45 кг, місткість магазина - 30 патронів.

Можете народ порівняти із першими зразками!!!!!!

Добавлено (26.11.2007, 16.11)
Tsal, Я ше не дивився(нецікавився), але зроблю виняток і шось напечатаю

Прикріплення: 3819929.jpg(29Kb)

Честь і слава

VolyaДата: Пн, 26.11.2007, 17.34 | Повідомлення # 83
Майор
Раз ми зачепили тему "Вепра", то у мене є одна чудна новина. Наші специ із воєнної справи розробили у м. Ніжин багато функціональну, штурмову гвинтівку"Вепр-2" та "ВЕПР-3" по схемі "БУЛЛПАП". З ціллю зменшення маси, та габаритів індивідуального стрілецького озброєння, щоб показати велику надійність роботи автоматики, рівнобічний баланс зброї, та мінімальний час для перенесення вогню по фронту у внутрішню його частину(снайперський вогонь) спеціалісти створили снайперську гвинтівку ВЕПР-2 під армійський патрон 7,62х39 (Вепр-3 5,45х39)

на випробуваннях вона показала точність та велику скупченість (дирки у цілі скупчені) на відстані 400м
Ось вам цитата "Создатели не скрывают того, что это переделка уже существующих советских образцов стрелкового оружия, но при этом подчеркивают, что в любом случае, переделка уже существующих образцов оружия (при условии улучшения боевых и массово-габаритных характеристик) обходится гораздо дешевле, чем создание принципиально новых, или закупке за рубежом подобных моделей."

Во вам характеристика:
"Вепр - 2" "Вепр - 3"
Калібр 5,45 7,62
Патрон 7,62 х 39 5,45 х 39
Довжина 815 635
Довжина ствола 590 415
Маса кг 3,3 3,2
Ємкість магазині 5 (10,30) 5 (10,30)

Це Вепр-3
Ви придивіться!!!!!!!! biggrin cool

Прикріплення: 0526605.jpg(31Kb) · 7636520.jpg(25Kb)

Честь і слава

ledzoДата: Пн, 26.11.2007, 18.02 | Повідомлення # 84
Стрілець
Повідомлення: 4
молодці хлопці,але хотілось би побачити більше інформації про озброєння запорізьких козаків. tongue

Хай живе і процвітає рідна Україна.

lupikДата: Пн, 26.11.2007, 19.27 | Повідомлення # 85
Вістун
Повідомлення: 23
cпасибі, вибачай що зразу не подякував! Класно,б собі щось таке зметикувати, я вже вдома із пацанами арбелет майстрували, тільки шкода, не встигли завершити, по ідеї мала получитись класна штука

Добавлено (26.11.2007, 19.27)
cool

житти заради життя

wiedzminДата: Вт, 27.11.2007, 15.50 | Повідомлення # 86
Підполковник
Повідомлення: 518
Volya, на рахунок Пілсудського. Основною силою була польська армія. Коли більшовики підійшли до варшави ніхто не дивився чи хароший Пілсудський, чи х....І зібрались і всім пиз..... дали. Да не спорю українці зіграли свою роль. А на рахунок Петлюри в мене свої бачення. Проте не хочу сваритись з тобою. А обєднання українцям, (сам посуди з історії), то коли півень в зад клюне. Так тоді вони можуть щось зробити. А зараз спробуй обєднай.

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

VolyaДата: Вт, 27.11.2007, 17.13 | Повідомлення # 87
Майор
ledzo, твоє прохання може здійснитися, тільки у новій темі бо це...
lupik, Не має за що, а Арбалета із фотками чекаю (цеж зброя ,що вироблена за суч умов biggrin )
wiedzmin, Зрозумій, що це моя критика!, і яб хотів, щоб її сприймали cool .
P.S (У нас тема про зброю незалежної України!!! smile )

Честь і слава

wiedzminДата: Ср, 28.11.2007, 12.14 | Повідомлення # 88
Підполковник
Повідомлення: 518
Вибач. Просто не розібрався де писати. Я зрозумів твою критику.

..жить как все мне скучно,
мне и смерть игрушка...

TsalДата: Ср, 28.11.2007, 15.59 | Повідомлення # 89
Генерал-хорунжий
Повідомлення: 217
Репутація: 8
Volya, Як знайдеш щось про українські штики то дай знати. smile

Україна понад усе!!!

OLGAДата: Ср, 28.11.2007, 20.08 | Повідомлення # 90
Стрілець
Повідомлення: 5
Репутація: 0
Яка зброя (крім ядерної) сьогодні найпотужніша?

:-)))))))

Форум » Своя балачка. » Розвиток української зброї у період 1938 р. до 2009 р. » Українське збройне мистецтво за незалежної України (Все про виробництво зброї, армію, конфлікти за минулих 16літ)
Сторінка 6 з 12«12456781112»
Пошук:

Хостинг від uCoz