МНПТ "Обереги"
Сб, 19.08.2017, 00.05
Меню сайта

Форма входу

Друзі сайта

null

null

Статистика

Наше опитування
Українські етнічні території: Кубань, Холмщина, Підляшшя, Стародубщина і т.д. мають бути:
Всього відповідей: 233

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 121231112»
Модератор форуму: Posseydon, Tsal, Hyliganka, Igorisius 
Форум » Своя балачка. » Розвиток української зброї у період 1938 р. до 2009 р. » Українське збройне мистецтво за незалежної України (Все про виробництво зброї, армію, конфлікти за минулих 16літ)
Українське збройне мистецтво за незалежної України
VolyaДата: Вт, 23.10.2007, 17.38 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Свої
Повідомлення: 384
Репутація: 4
Статус: Offline
Доля Української державності завжди чомусь повязана із зброєю та кровю, що проливають за неї вірні сини України. Чомусь здобуття незалежності на початку девяностих здобулась завдяки політ.угодам. Тому на мою думку слід розглянути Українські військові формації, що були біля витоків воєнного життя у молодій країні, українські воєнні розробки, які відносяться не до славної епохи комунізму а на сучасному суто національному етапі та різного роду конфлікти Української Держави із іншими країнами (Вояки у Косово, о.Зміїний,...).

Честь і слава

DFNДата: Вт, 23.10.2007, 17.39 | Повідомлення # 2
Генерал-хорунжий
Група: Адміністратори
Повідомлення: 443
Volya, цікаво але інфи мало

Бог і Україна

VolyaДата: Вт, 23.10.2007, 17.45 | Повідомлення # 3
Майор
Для початку давайте обговоримо най відомішу українську розробку Автомат "Вепр"

Добавлено (Сегодня, 16:45)
---------------------------------------------
Автомат Вепр (Вепр) був уперше представлений у 2003 році як новітня розробка Українського Науково-технічного центра точного машинобудування. Вепр є заміною стоячому на озброєнні ВР України автоматам Калашникова АКМ і АК-74, що остались ще з часів СРСР. Крім того, творцями автомат Вепр є "значно переважаючий АК-74 по всіх параметрах", у що важкоповірити. Автомат Вепр цілком успадкував стовбурну коробку і стовбур автомата АК-74 із усіма механізмами. Затильник приклада кріпитися безпосередньо до стовбурної коробки, до кришки стовбурної коробки кріпиться пластиковий упор для щоки. Рукоятка заряджання перенесена вперед, на ліву сторону цівки. Запобіжник - перекладач режимів вогню залишився на колишнім місці, і в результаті виявився далеко за щодо пістолетної рукоятки керування вогнем. Автомат оснащений відкритими регульованими прицільними пристосуваннями, а також стандартною бічною планкою для кріплення денних і нічних прицілів.
Останній варіант автомата Вепр, показаний у середині 2004 року, оснащений під ствольним гранатометом калібру 40мм
Ось вам технічні характеристики
Калібр: 5.45x39 мм
Тип автоматики: газовідвідний, запирання поворотом затвора
Довжина: 702 мм
Довжина стовбура: 415 мм
Вага: 3.45 кг
Темп стрілянини: 600-650 пострілів у хвилину
Магазин: 30 патронів
Ну то шо!!!!!! cool

Прикріплення: 5268675.jpg(51Kb)

Честь і слава

DFNДата: Вт, 23.10.2007, 17.50 | Повідомлення # 4
Генерал-хорунжий
цікаво треба десь достати biggrin

Бог і Україна

gL@veДата: Вт, 23.10.2007, 20.07 | Повідомлення # 5
Майор
Повідомлення: 341
Репутація: 3
Volya,
hands Ти просто молодець!!!

Добавлено (Сегодня, 19:07)
І я дещо знайшла. Зацініть
«Вепр» - українська зброя

Декілька десятків тисяч нових українських автоматів «Вепр» має намір закупити до 2010 року Міністерство оборони України.

Про це повідомив директор Наукового центру точного машинобудування Національного космічного агентства України (Київ) - розробника "Вепра" Олександр СЕЛЮКОВ у ході прес-конференції, присвяченій презентації нової стрілецької зброї.

О.СЕЛЮКОВ зазначив, що автомат має бути поставлений на озброєння, перш за все, українським прикордонникам та миротворцям.

У свою чергу, експерт-випробувальник зброї Сергій ГАЛУШКО заявив, що силові відомства приймуть рішення щодо взяття автомата на озброєння лише після завершення всіх типів випробувань. За його словами, щоб зброя була більш конкурентоспроможною, силові відомства радять розробникам приєднати до "Вепра" лазерні цілевказники, оптичні приціли і т.п. Водночас, С.ГАЛУШКО сказав, що “ми не можемо не відзначити наявності таких позитивних показників у автомата, як зменшення віддачі під час стрільби, і у зв'язку з цим підвищення точності попадання у ціль”.

Від імені силових відомств С.ГАЛУШКО загалом позитивно оцінив новий автомат і висловив сподівання, що державні випробування "Вепра" пройдуть без суттєвих зауважень.

На прес-конференції повідомлялося, що розробка автомата тривала два роки. Державні випробування, за оцінками розробників, мають завершитися за 9 місяців. О.СЕЛЮКОВ висловив сподівання, що у 2004 році в Україні буде налагоджено серійне виробництво власного автомата. Підприємство, яке займатиметься серійним виробництвом "Вепра", поки що не визначено. (УНІАН: В Україні існує єдине підприємство, яке займається серійним виготовленням стрілецької зброї, - Науково-виробниче підприємство МВСУ "Форд" (м. Вінниця). Воно виготовляє пістолети "Форд".)

Сьогодні було презентовано перший український автомат “Вепр”, розроблений Науковим центром точного машинобудування Національного космічного агентства України (Київ). Директор підприємства-розробника "Вепра" заявив, що автомат створено на замовлення силових структур України. Автомат створений за зразком всесвітньо відомого російського автомата Калашникова (АК), однак, за словами розробників, український аналог "на 200 грам легший, на чверть коротший, а точність стрільби вдвічі перевищує АК". Патрони до "Вепра" аналогічні патронам АК-74 - 5,45 на 39 мм. Загальна довжина зброї сягає 702 мм, а довжина ствола - 415 мм. Вага "Вепра" з порожнім магазином - 3,45 кг, ємність магазину - 30 патронів. Приціл, на відміну від АК, діоптричного типу (Автомат Калашникова має щілинний приціл). В автоматі передбачена можливість приєднання оптичних прицілів на бокову планку та під'єднання підствольного гранатомету.

НЕ КАЖІТЬ МЕНІ, ЩО Я МАЮ РОБИТИ І Я НЕ СКАЖУ КУДИ ВАМ ЙТИ.

VolyaДата: Ср, 24.10.2007, 17.54 | Повідомлення # 6
Майор
gL@ve, Дуже хороше перекачувати інформацію із новин, але ще краще колиб ви робили посилання на сайт
По перше не декілька а 20 тисяч і не міністерство оборони а суто Внут війська для спец підрозділів!

Честь і слава

DFNДата: Ср, 24.10.2007, 17.56 | Повідомлення # 7
Генерал-хорунжий
Volya, а внас що 20 тисяч чол в спецпідрозділах внтр. війск? cool

Бог і Україна

PosseydonДата: Ср, 24.10.2007, 18.00 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Volya звичайно добре що ти відкрив дану тему, адже проблема зброї в нашій державі існує. Старі "совкові" АК давно вже віджили свій час (тепер їх дуже часто климить і т. п.). Тому обговорення новопрезентованої УКРАЇНСЬКОЇ зброї є дуже актуальним на сьогоднішній день.
Gl@ve дуже добре що ти знайшла подібну інфу. А щодо претензій Volі, то я б зказав, що знайти навіть повідомлення з новин в інтернеті теж важко і тому не придерайся, а хочеш ссилки знайдеш сам.

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

gL@veДата: Ср, 24.10.2007, 18.23 | Повідомлення # 9
Майор
Volya,
Зараз я тобі кину лінк(бо ссилка, то по-москальськи, націоналіст,). Не плач biggrin
Крім того, ти сам міг би шось пошукати - твоя ж тема!
Наприклад, пістолети "Форд". По-моєму це нові розробки. В неті про них нічого знайти не можу. Підкажеш? happy
Posseydon,
Дякую, що зацінив мої старання.

Добавлено (Сегодня, 17:23)
DFN,
перестаньте ,то не та тема!!!

DFNДата: Ср, 24.10.2007, 18.24 | Повідомлення # 10
Генерал-хорунжий
gL@ve, по українськи - посилання!!!

Бог і Україна

VolyaДата: Ср, 24.10.2007, 18.31 | Повідомлення # 11
Майор
gL@ve, Завтра пого воремо про ФОРТ 12, 14, 17. Оцінемо його бойові характеристики (у мене в дома має бути пару фоток і навідь нагородні у ЗС України). У мене є інформація , що внутрішні війська хочуть ФОРТ 14 зробити Небойовим (На гумових кулях) для розгонів Великих мас народу. Моє ставленя до нього скибтичне маса 1 кг не дуже приємно (НІмецький парабелум 720 г- ІІ світова)

Честь і слава

VolyaДата: Ср, 24.10.2007, 18.40 | Повідомлення # 12
Майор
Для прикладу: Ось гранатомет ГП-25 кріплення до АКМ-у
Прикріплення: 7377033.jpg(14Kb)

Честь і слава

gL@veДата: Ср, 24.10.2007, 21.01 | Повідомлення # 13
Майор
Volya,
А як правильно - ФОРТ чи ФОРД??? Я знаходила і такий ,і такий варінти. Фотки кидай ,подивимось
сКибтичне ставлення, то цікаво. smile
DFN,
А мені "лінк" більше подобається. По-англ ще ніхто не забороняв говорити! Чи нет-лексикою.

Добавлено (Сегодня, 20:01)
Volya,
"Вепр"

PosseydonДата: Чт, 25.10.2007, 15.08 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Модератори
Повідомлення: 423
Наскільки я розумію, то правельніше ФОРТ, я бачив його фотки про які говорить Volya, і особливо мені сподобалися подарункові варіанти цього пістолета, з інкрустацією на його основі (виглядає дуже прикольно). biggrin

Хай живе і процвітає ненька УКРАЇНА
А ми будем пам'ятати, що вона ЄДИНА!!!

VolyaДата: Чт, 25.10.2007, 15.12 | Повідомлення # 15
Майор
Після розпаду СССР Українина у вспадок получила велику кількість зброї. проте хотілося мати щось своє пістолет МАКАРОВА не задовільнявсуч. потреби Збройних Сил. тому у 2 половині 90-х р. у м. Вінниці на підприємстві "ФОРТ" (Наукового виробництва - держ структура) почалась розробка нового пістолета. Базовий патрон 9х18ПМ. ВІн повинен забезпечити точність стрільби, і вогневу міць (за рахунок збільшення магазинну). за основу створення українці взяли пістолет CZ-83 Із ЧЕхії, там же закуплено обладнання для виготовлення. з2002 року Україна налагоджує самостійне виготовлення(без чиїсь допомоги, бо серійне виробництво поч. з 1998 р.)Так виник ФОРТ-12. ФОРТ-12р - "Це несмертельний пістолет" з гумовими кулями.
Прикріплення: 4951970.jpg(36Kb)

Честь і слава

Форум » Своя балачка. » Розвиток української зброї у період 1938 р. до 2009 р. » Українське збройне мистецтво за незалежної України (Все про виробництво зброї, армію, конфлікти за минулих 16літ)
Сторінка 1 з 121231112»
Пошук:

Хостинг від uCoz